Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД
  • banner-ocean
  • banner-candle - 副本 (2)
  • banner-FLOWER

Добредојдовте на Minerial

Litbright свеќа Фабрика е основана во деведесеттите последните century.As производител со една фабрика во Кина, ние имаме повеќе од 10 години на свеќи извоз. Нашата фабрика површина е околу 48.000 квадратни метри и ние сме еден од најголемите производители на свеќа во Хебеј. Имаме над 800skilled работници и капацитет за производство на 40 technicians.Our: 4 × 20 'контејнери /day.These предмети се со добар квалитет и напредни дизајни, кои се многу популарни меѓу корисниците. Нашите производи се извезуваат во Америка, Европа, Африка и Австралија, итн повеќе од осумдесет земји.

Магазин Од Категорија

нашите производи

Ние работиме со


WhatsApp Online Chat !