8G пара-23G Обоени Tealight свеќи во метални чаши - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

8G пара-23G Обоени Tealight свеќи во метални чаши

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: JC13Z-28PT Тип: Чај Светлина Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: мулти-обоени Вкус: Овошје Обработка: пополнување Дијаметар: 3.7cm: Должина: 1.6cm Дополнителни информации пакување: ПВЦ пакување кутија за пакување продуктивност: 30 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: 3 × 20 'FCL сертификат: BSCI МСС Б.В. својата шареноликост и SCE ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: JC13Z-28PT

  Тип: чај светлината

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: мулти-обоени

  Вкус: овошје

  Обработка: Пополнување

  Дијаметар: 3.7cm: Должина: 1.6cm

  Додатни информации

  Пакување: ПВЦ пакување кутија за пакување

  Продуктивност: 30 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: BSCI МСС BV НЕГОВИТЕ

  Боја и Tealight миризлива свеќа е во алуминиумска чаши, ние би можеле да се произведе граматика од 8g да 50g. бојата е црвена, жолта, розова, бела и боја ви се допаѓа. Парфемот е плод ние секогаш се произведуваат. ние, исто така, може да се произведуваат во зависност од вашите барања.

  Основни детали

  • Тип: чај светлината
  • Материјал: парафински восок, парафински восок
  • Тема: Миризлив Миризлив
  • Боја: мулти-обоени, мулти-обоени
  • Облик: столб
  • Рачен: Не, не
  • Употреба: барови
  • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
  • Името на брендот: litbright
  • Број на моделот: Tealight
  • Бесплатен примерок: достапни
  • Употреба: Бар
  • Пакување: кутија, polybag и картон
  • Бренд: litbright
  • барање на клиентите: Користење на логото
  • Тежина: 90g 8G пара-

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: смалуваат торба, пластична кеса, кутија хартија, ПВЦ кутија, торба + картонска кутија смалуваат
  Испорака Детална: witnin 35days по добивате вашата приложениот оригинален или L / C
   

  Божиќ 3-8 часа миризлива свеќа боја Tealight

  Опис на производот

  Tealight свеќа

  1. Боја: мулти-боја, бела, црвена, сина, жолта, розова, портокалова, и така натаму

  2. Материјал: парафински восок 
  3. Долго време на печење и долго чување период
  4. Различни пакување avalible

  5. Да снабдување како што се бара лого на клиентите

  6. Може да се направи Многу Големина и многу време Горење

  примена: 

  Погодно за некои забава и верски места, како што се бар, teahouse, КТВ, и црквата. Добар во формирање на 

  романтични, фестивал, или света атмосфера или како подарок ... ..

  Пакување и испорака

  Пакување: Разни пакувања во polybag / картонска кутија / ПВЦ кутија или accoeding клиенти барање 

  Испорака: Во рок од 35 дена по добиете вашиот претплатата или оригинален L / C по видување 

  нашите услуги

  Logo корисници: Прифатливи
  Општи инспекција за одредување на пред пакување 
  Трето инспекција партија: Прифатливи 

  Секој производ со недостаток или квалитетот проблем (покрај оштетување за време на transporation) може да се замени во следниот ред.
  секој производ со недостаток или квалитетот проблем кој предизвика загуби на купувачот може да се надомести во нивниот следен ред.
 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !