Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

за нас

за-usimg

Litbright свеќа Фабрика е основана во деведесеттите последните century.As производител со една фабрика во Кина, ние имаме повеќе од 10 години на свеќи извоз. Нашата фабрика површина е околу 48.000 квадратни метри и ние сме еден од најголемите производители на свеќа во Хебеј. Имаме над 800skilled работници и капацитет за производство на 40 technicians.Our: 4 × 20 'контејнери /day.These предмети се со добар квалитет и напредни дизајни, кои се многу популарни меѓу корисниците. Нашите производи се извезуваат во Америка, Европа, Африка и Австралија, итн повеќе од осумдесет земји.
Нашите главни производи се:
апарати за свеќи, далечински контрола беспламена предводена свеќа, свеќа во стаклена тегла, светла свеќи, Tealight свеќи, столб свеќи, подарок свеќи, свеќи, еврејски свеќи, топката свеќи, свеќа свеќи, вотивни свеќи.
Ние ќе продолжиме со напорите за establsih добри односи со клиенти врз основа на добар квалитет, конкурентна цена и внимателен услуга, добредојде да ја посетите нашата фабрика и да преговараат.WhatsApp Online Chat !