Свеќа производители бела свеќа свеќи - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

Свеќа производители бела свеќа свеќи

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: G22-0865B Тип: Заострените Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: бела Вкус: неароматен Горење Време: 8H обработка : Машини за пакување Дополнителни информации: целофан или кутија за пакување продуктивност: 60 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: 3 × 20 'FCL сертификат: CE МСС BSCI BV Евтини бел восок од свеќи на големо .. .


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: G22-0865B

  Тип: Пенасти

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: бела

  Вкус: неароматен

  Гори Време: 8H

  Обработка: Машини

  Додатни информации

  Пакување: целофан или кутија за пакување

  Продуктивност: 60 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: CE МСС BSCI Б.В.

  Евтини бел восок од свеќи на големо во Африка и Европа. Бојата е чиста бела и нема да се сврти кон други бои, со текот на времето. Нашиот квалитет е многу добар и цената е многу разумно. Вие сте добредојдени да се одржи на најевтините и најдобрите квалитет свеќа во мојата фабрика. Дозволете ни да соработуваат весело.

  Основни детали

  • Тип: бело домашна употреба
  • Материјал: парафински восок, парафински восок
  • Тема: Relighting свеќа
  • Боја: бела
  • Облик: Стап
  • Рачен: Не
  • Употреба: Дома Декорација
  • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Litbright
  • Број на моделот: бела свеќа
  • Име на производот: Бела домашна употреба свеќа
  • Употреба: домашна употреба
  • Побарувачката на потрошувачите: Користење на логото
  • Тежина: 15-100g
  • Пакување: Polybag
  • MOQ: 5000pcs
  • Бесплатен примерок: Достапен
  • Бренд: Litbright
  • Барање на клиентите: Големина

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: polybag, целофан, или се смалуваат торба со картони или според клиенти барање
  Испорака Детална: во рамките на 30days по добивате вашата приложениот Oy оригиналниот L / C
  Пакување и испорака

  Пакување: занает хартија, да се смалуваат торба, целофан торба, пластична кеса со catons или во согласност со барањата на клиентите

  Пример: Ние може да обезбеди малку бесплатни примероци за вашата препорака, но товарни треба да се плати од страна на купувачите

  Примерок доведе време: 2-5days

  Време на испорака: во рок од 30 дена по добиете вашиот претплатата или оригинални L / C по видување

  нашите услуги

  Logo корисници: Прифатливи
  Промена на материјал: боја, форма, изградба: Прифатливи
  Општи инспекција за одредување на пред пакување 
  Трето инспекција партија: Прифатливи

  Контрола на квалитетот:

  Сите производи мора да одат througu пет проверки пред manufacturcing процес
  Revelant проверка материјал пред производство 
  целосна проверка по секој индивидуален процес finshed 
  целосна проверка по производството половина направено
  Sprots провери по производство спакувани пред превозот

  Гаранција:

  interestes купувачи може да биде целосно загарантирана
  Секој неисправен производ или квалитетот проблем (покрај оштетување за време на transporation може да се замени во следниот редослед)
  секој производ со недостаток или квалитетот проблем кој предизвика загуби на купувачот може да се надомести во нивниот следен ред.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !