LED свеќа Постави со Брегот на Слоновата дизајн Луксузни колекција - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

LED свеќа Постави со Брегот на Слоновата дизајн Луксузни колекција

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: LZ-Y30456-Булевар Тип: ЛЕР свеќа Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: мулти-обоени Вкус: неароматен гори Време: 8H обработка: мувла Дополнителни информации пакување: кутија за пакување продуктивност: 60 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: 3 × 20 "сертификат FCL: Б.В. CE ROHS МСС BSCI Боја Промена сет од 3 Flickeri ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: LZ-Y30456-Булевар

  Тип: LED свеќа

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: мулти-обоени

  Вкус: неароматен

  Гори Време: 8H

  Обработка: Мувла

  Додатни информации

  Пакување: кутија за пакување

  Продуктивност: 60 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: CE ROHS BV МСС BSCI

  Променливо сет од 3 треперење Flameless Свеќи Кои се слични на восочни свеќи - батерии Вклучено LED свеќи треперење и вжарена Како Реал CandlesComes со мулти-функција далечински управувач за промена на боја, светла, опции треперење, од вашите свеќи од било каде. Без неред, истурање или dripsLed свеќи функција автоматски тајмер со 4 и 8 поставувања час.

  • Основни детали
   • Тип: LED свеќа
   • Материјал: парафински восок
   • Тема: Промена на боја
   • Боја: мулти-обоени
   • Облик: цвет
   • Рачен: Да
   • Употреба: Свадби
   • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
   • Името на брендот: litbight
   • Број на моделот: LZY007
   • боја: промена
   • Пакување и испорака
   Детали за пакување: 2 парчиња / кутија или белата боја кутија
   Испорака Детална: во рамките 40days по приемот на депозит

   спецификација:

   Име на производ: 2 парчиња боја се менува предводена беспламена свеќи далечински управувач (сет од 2 свеќи) / тајмер

   големина: 7.5cmx7.5cm;

   материјал: ABS + ВОСОК

   1> .Од за вклучување / исклучување на дното на свеќа

   2> .На свеќа има две начин на светлина: fliker и стабилен кога притиснете го копчето "режим"

   3> .На свеќа бојата се менува автоматски кога ќе притиснете на "мулти-боја"

   4>. 4 или 8 часа тајмер, свеќи автоматски ќе се исклучи по изминатото време

   5.> Кога притиснете го секое едно копче боја, тоа може да се промени 12 бои во вкупно.

   користи 3-AAA батерии (не се вклучени); со 1pcs жолта доведе 12000mcd, PUT1-CR2025 во далечинскиот управувач.

  •   Пример:

   клиентите плаќаат такса на примерокот и товарни такса, ќе биде подготвен во рамките 7days.

   пакет: 2 парчиња / кутија или белата боја кутија.

   OEM е на располагање.

   нашите услуги

   Logo корисници: Прифатливи
   Промена на материјал: боја, форма, изградба: Прифатливи
   Општи инспекција за одредување на пред пакување 
   Трето инспекција партија: Прифатливи


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !