Мулти Жетва есенски лист LED столб свеќа - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

Мулти Жетва есенски лист LED столб свеќа

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: LZ-Y30456-FY Тип: ЛЕР свеќа Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: бела Вкус: неароматен Време на горење : 4H обработка: мувла Дополнителни информации за пакување: боја кутија или ПВЦ кутија за пакување продуктивност: 60 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: 3 × 20 "сертификат FCL: Б.В. CE ROHS МСС Додај есен топлина во секоја соба с ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: LZ-Y30456-FY

  Тип: LED свеќа

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: бела

  Вкус: неароматен

  Гори Време: 4H

  Обработка: Мувла

  Додатни информации

  Пакување: боја кутија или ПВЦ кутија за пакување

  Продуктивност: 60 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: CE ROHS BV MSDS

  Додади падот топлина во секоја соба со LED есенски лисја столб свеќа. Беспламена свеќи е безбедна алтернатива на традиционалните свеќи. Се вклучат во централен или место во секоја соба од домот за некои смирувачки амбиент. Прави голем водителка подарок. Бара 2 АА батерии (не се вклучени). Се грижи: исчистете ги со влажна крпа.

  Основни детали

  • Тип: LED свеќа
  • Материјал: парафински восок
  • Тема: Flameless
  • Боја: мулти-обоени
  • Облик: столб
  • Рачен: Да
  • Употреба: Дома Декорација
  • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Litbright
  • Број на моделот: LED свеќа
  • Име на производот: LED свеќа
  • Употреба: Дома декорација, свадба
  • Пакување: PVC кеса и картон
  • Бесплатен примерок: Достапен
  • Батерија: 3AAA батерии
  • Преместување фитил: Достапен
  • Користење на логото: барањата на клиентот

  Пакување и испорака

  Детали за пакување:  PVC кеса и картони или според клиенти барање
  Испорака Детална: во рамките на 30days по добивате вашата приложениот
   

  Свадба корист парафински восок LED беспламена свеќи со тајмер

  Опис на производот

  LED свеќа

  1. Реал движат пламен

  2. Природно, не-токсични забрана за пушење и незагадувачка,

  3. Висок квалитет и competitve цена

  4. Брзо време на испорака

  апликација

  1. Божиќ подарок, Валентин подарок, подарок презентирање, Валентин занает

  2. Насловна, забава, бар, канцеларија декорација, 

  3. роденден, Свети Валентин, свадба, Божиќ декорација ......

  4. Бизнис подарок

  Упатство за употреба
  Свеќите се 3-инчен дијаметар и се користи 3 ААА батерии, се вклучени.
  Сите Свеќи Користете ја истата Далечински
  сите големини да работат заедно
  далечински има 17 нога опсег

  Пакување и испорака

  Пакување: polybags со картонска амбалажа или во согласност со барањата на клиентите

  Испорака: во рамките на 30days по добивате вашата исплата со море или авиокомпанија


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !