Тркалезна форма беспламена треперење сјај предводена - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

Тркалезна форма беспламена треперење сјај доведе

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: LZ-Y30456SDH-HP Тип: ЛЕР свеќа Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: бела Вкус: неароматен Време на горење : 4H обработка: мувла Дополнителни информации Пакување: прозорецот кутија или белата кутија продуктивност: 60 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: 3 × 20 "сертификат FCL: ROHS BSCI МСС LED светилка е за bougie decorati ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: LZ-Y30456SDH-ТО

  Тип: LED свеќа

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: бела

  Вкус: неароматен

  Гори Време: 4H

  Обработка: Мувла

  Додатни информации

  Пакување: прозорецот кутија или белата кутија

  Продуктивност: 60 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: ROHS BSCI MSDS

  LED светилка е за bougie декоративни, овие предмети е што се свадба маса centerpieces, вашата свадба ќе биде многу романтично. Оваа свеќа е вистинска paraffine восок, неговите осветлување е трепкање и танцување. Функцијата е во и надвор, ние исто така имаат тајмер и далечински управувач, можете да изберете на функциите што сакате. Постојат многу начини во свеќа, нашиот испраќаат еден е јавор лисја и poinsettia и lakspur и други. имаме професионална господар примерок, ние може да ги задоволи вашите барања. Добредојдовте на нарачки во мојата фабрика. 

   

  Основни детали

  • Тип: LED свеќа
  • Материјал: парафински восок
  • Тема: Промена на боја
  • Боја: мулти-обоени
  • Облик: цвет
  • Рачен: Да
  • Употреба: Свадби
  • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
  • Името на брендот: litbight
  • Број на моделот: LZ-Y30456SDH-ТО
  • боја: бела или жолта боја

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: 3 парчиња / кутија или белата боја кутија
  Испорака Детална: во рамките 40days по приемот на депозит
   

  спецификација:

  Име на производ: 3бр боја се менува предводена беспламена свеќи далечински управувач (сет од 3 свеќи) / тајмер

  големина: 7.5cmx10cm; 7,5 × 12.5cm; 7,5 × 14.8cm

  материјал: ABS + ВОСОК

  1> .Од за вклучување / исклучување на дното на свеќа

  2> .На свеќа има две начин на светлина: fliker и стабилен кога притиснете го копчето "режим"

  3> .На свеќа бојата се менува автоматски кога ќе притиснете на "мулти-боја"

  4>. 4 или 8 часа тајмер, свеќи автоматски ќе се исклучи по изминатото време

  5.> Кога притиснете го секое едно копче боја, тоа може да се промени 12 бои во вкупно.

  се користи 2-AA батерии (не се вклучени); со 1pcs жолта доведе 12000mcd, PUT1-CR2025 во далечинскиот управувач.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !