Традиционалните светлинка свеќа / светлинка декоративни свеќи - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

Традиционалните светлинка свеќа / светлинка декоративни свеќа

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: ZG12-12H Тип: Заострените Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: мулти-обоени Вкус: неароматен Горење Време: 8H обработка: Машини Дополнителни информации Пакување: прозорецот кутија продуктивност: 60 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: сертификат FCL 3 × 20 ': Б.В. МСС BSCI Ова е мирис бесплатно без арома свеќа. На ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: ZG12-12H

  Тип: Пенасти

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: мулти-обоени

  Вкус: неароматен

  Гори Време: 8H

  Обработка: Машини

  Додатни информации

  Пакување: кутија прозорец

  Продуктивност: 60 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: BV МСС BSCI

  Ова е мирис бесплатно без арома свеќа. Овие Bolsius вечера свеќи ќе додадете дополнителна чувство на стил во вашиот дом и трпеза. Додадете допир на класична вечера со свеќи, обидете се да ги групирање или комбинирање на различни големини за уникатен екранот. Bolsius свеќи се направени со мешавина премија восок и толпата со светли, јасни пламен. Тие користат високо квалитетни суровини, што резултира со повеќе совршена толпата. Време на горење до 7 часа.

  Основни детали

  • Тип: светлинка свеќа
  • Материјал: парафински восок, парафински восок
  • Тема: Relighting свеќа, Relighting
  • Боја: мулти-обоени, мулти-обоени
  • Облик: Стап
  • Рачен: Не
  • Употреба: верски активности
  • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Litbright
  • Број на моделот: Коси свеќа
  • На производот: Коси свеќа
  • Употреба: верски активности
  • Мирис: Не-миризлива
  • Користење на логото: Клиенти Желба
  • Бренд: Litbright
  • Бесплатен примерок: Достапен
  • Изглед: Стап

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: ПВЦ кутија со картони или според клиент барање
  Испорака Детална: со 35 дена по добиете вашиот претплатата или оригинални L / C
  Пакување и испорака

  Пакување: во ПВЦ кутија со картонска амбалажа или во согласност со барањата на клиентите

  Испорака: Во рок од 35days по добивате вашата prpayment оригинален или L / C по видување

  нашите услуги

  Logo корисници: Прифатливи
  Промена на материјал: боја, форма, изградба: Прифатливи
  Општи инспекција за одредување на пред пакување 
  Трето инспекција партија: Прифатливи

  Контрола на квалитетот:
  Сите производи мора да одат througu пет проверки пред manufacturcing процес
  Revelant проверка материјал пред производство 
  целосна проверка по секој индивидуален процес finshed 
  целосна проверка по производството половина направено
  Sprots провери по производство спакувани пред превозот

  Гаранција:
  interestes купувачи може да биде целосно загарантирана
  Секој неисправен производ или квалитетот проблем (покрај оштетување за време на transporation може да се замени во следниот редослед)
  секој производ со недостаток или квалитетот проблем кој предизвика загуби на купувачот може да се надомести во нивниот следен ред


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !