Трговија на големо Мирис стакло свеќи, обичај Јенки свеќи - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

Трговија на големо Мирис стакло свеќи, обичај Јенки Свеќи

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: RB-Y625089G Тип: Тегла Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: мулти-обоени Вкус: Овошје Обработка: Пополнување гори Време: 37 часа: Тежина: 104g Дополнителни информации Пакување: Seperater и лента продуктивност: 30 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: 3 × 20 "сертификат FCL: Б.В. МСС BSCI CE Ова Јенки свеќи ха ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: RB-Y625089G

  Тип: Тегла

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: мулти-обоени

  Вкус: овошје

  Обработка: Пополнување

  Гори Време: 37 часа: Тежина: 104g

  Додатни информации

  Пакување: Seperater и лента

  Продуктивност: 30 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: BV МСС BSCI н.е.

  Ова Јенки свеќи имаат три димензии како еден сет, мулти-боја и мулти-мириси можете да изберете. Овие предмети се популарни во Франција и Европа пазар. Кога ќе ја запали, можете да мириса многу добар плод мирис, тоа прави да се релаксираат. Ќе имаат убав одмор. Добредојдовте на нашата фабрика да се има да се посети. Ние ќе ви даде разумна цена.

  Основни детали

  • Тип: Тегла
  • Материјал: парафински восок
  • Тема: Миризлива
  • Боја: мулти-обоени
  • Облик: стакло
  • Рачен: Не
  • Употреба: Дома Декорација
  • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Litbright
  • Број на моделот: RB-М
  • Име на производот:  стакло свеќа тегла

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: 24pcs * 24boxes
  Испорака Детална: во рок од 40-60days

  Опис на производот

  Миризлива свеќа стаклена тегла

  карактеристики:

  1. Нека мирис низ вашиот дом, канцеларија.

  2. Совршен избор за да се создаде романтична атмосфера за забава.
  3. Не црн чад се случува за време на горење.

  предности:

  1. Висок квалитет и competitve цена.

  2. Брзо leadtime за примерок и производство.

  3. Стотици мириси за вашата опција.

  4. ISO 9001: 2008, SGS сертификација.

  5. Повеќе од 10 години OEM искуство


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !