Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd
  • banner-ocean
  • banner-candle - 副本 (2)
  • banner-FLOWER

Mirë se vini në Minerial

Litbright Candle Fabrika është themeluar në vitet nëntëdhjetë century.As e fundit një prodhues me fabrikë në Kinë kontinent, ne kemi mbi 10 vjet eksportuese qirinj. Zona jonë fabrikë është rreth 48.000 metra katrore dhe ne jemi një nga prodhuesit më të madh qiri në Hebei. Ne kemi mbi 800skilled punëtorë dhe kapacitet prodhues 40 technicians.Our: enë 4 × 20 '/day.These artikuj janë të cilësisë dhe të avancuara harton të mira, të cilat janë shumë të popullarizuara në mesin e konsumatorëve. Prodhimet tona janë eksportuar në Amerikë, Evropë, Afrikë dhe Australi, etj më shumë se tetëdhjetë vende.

Kategorite e Dyqaneve

Produktet tona

Ne punojmë me


WhatsApp Online Chat !