8 inç jar qelqi qiri fetare - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

8 inç jar qelqi qiri fetare

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model Nr .: YT7TBC Lloji: kushtimor Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: Përpunimi pa aromë: Machinery Diametri: 6.9cm : Gjatesia: 21cm shtesë Info Paketimi: Seperater dhe tabaka Produktiviteti: 30 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: BV MSDS BSCI shtatë ditë qelqi memorial jar qiri. ..


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model Nr .: YT7TBC

  Lloji: kushtimor

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Përpunimi: Makineri

  Diametri: 6.9cm: Gjatesia: 21cm

  Informacion shtesë

  Paketimi: Seperater dhe tabaka

  Produktiviteti: 30 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: BV MSDS BSCI

  Shtatë ditë memorial qiri kavanoz është për Isreal dhe Franca treg, njerëzit e përdorin atë në kishë. qirinj tona janë bërë nga materialet e papërpunuara mirë, këto objekte janë të kualitetit të mirë dhe harton avancuara, Ne do të vazhdojmë përpjekjet për të vendosur marrëdhënie të mira të bashkëpunimit me klientët, bazuar në cilësi të mirë, çmim konkurrues dhe shërbimi i vëmendshëm, i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë dhe të negociojë . ne gjithashtu kemi designers tona profesionale dhe fabrika për të përmbushur ndonjë nga kërkesat tuaja.

  Details shpejta

  • Lloji: Jar
  • Materiali: parafine Wax, dyll parafine
  • Feature: Relighting Candle
  • Ngjyra: E bardhë
  • Formë: Shtylla
  • Punuar me dorë: No
  • Përdorimi: Aktivitetet fetare
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: Litbright
  • Numri Modeli: qiri Fetare
  • Emri i produktit: qiri Fetare
  • Perdorimi: Lutja
  • Dukje: Shtylla
  • Kërkesa Konsumatorëve: logo
  • Pa pagesë mostër: Available
  • Paketimi: Jar
  • Origjina: China
  • Markë: Litbright
  • Djegia kohë: 7 ditë

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: Qelqi jar me kartona apo sipas kërkesave të klientëve
  Detail dorëzimit: Brenda 35 ditëve pasi të marrë parapagim tuaj ose L / C origjinale
   

  8 inç jar qelqi qiri fetare

  përshkrim i produktit

  7 ditë qirinj katolike fetare

  Perdorimi: Kisha aktivitetet fetare dhe memorial e rëndë

  Diametri: 7.1 cm

  Length: 21 cm

  Pesha: 450 g

  Djegia kohë: 7 ditë

  Copë në kuti kartoni dhe kartona per 20 "enë: 12pcs në një kuti kartoni dhe 2500 kartona në një 20" enë

  Shërbimet tona

  Logo Customer: pranueshme
  Ndërrimi në material: ngjyrë, formë, ndërtim: pranueshme
  inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
  inspektim pale të tretë: e pranueshme

  Kontrolli i cilësisë:
  Të gjitha të produktit duhet të shkoni througu pesë kontrolle para manufacturcing proces
  kontroll Revelant materiale para se të prodhimit 
  kontroll të plotë pas çdo proces individual finshed 
  kontroll të plotë pas prodhimit të gjysmë-done
  Sprots kontrolloni pas prodhimit mbushur para se të anijeve

  Garancia:

  interestes konsumatorit mund të jetë e plotë të garantuara
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë (përveç dëmit gjatë transporation mund të zëvendësojë në mënyrë tjetër)
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë të cilat shkaktojnë humbje të klientit mund të kompensohet në mënyrë e tyre të ardhshëm.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !