8g-23g ngjyra tealight qirinj në gota metalike - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

8g-23g ngjyrë qirinj tealight në gota metalike

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No .: JC13Z-28PT Lloji: Tea Dritë Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Multi-Colored Flavor: Përpunimi Fruit: Plotësimi Diametri: 3.7cm: Length: 1.6cm shtesë Info paketimi: paketim PVC kuti paketimi Produktiviteti: 30 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: BSCI MSDS BV Colored saj dhe SCE ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Modeli Nr .: JC13Z-28PT

  Lloji: Tea Lehta

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Multi-Colored

  Flavor: Fruit

  Përpunimi: Plotësimi

  Diametri: 3.7cm: Length: 1.6cm

  Informacion shtesë

  Paketimi: PVC kuti paketimi paketimit

  Produktiviteti: 30 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: BSCI MSDS BV SAJ

  Ngjyrë dhe qiri aromatike tealight është në gota alumini, ne mund të prodhojë mut gramatikë nga 8g për 50g. ngjyra është e kuqe, të verdhë, rozë, të bardhë dhe ngjyrat ju preferoni. Aromë është fryti ne gjithmonë të prodhuar. ne gjithashtu mund të prodhojnë në përputhje me kërkesat tuaja.

  Details shpejta

  • Lloji: Tea Lehta
  • Materiali: parafine Wax, dyll parafine
  • Feature: aromatike, Scented
  • Ngjyra: Multi-Colored, multi-colored
  • Formë: Shtylla
  • Punuar me dorë: Jo, jo
  • Përdorim të: bare
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: litbright
  • Numri Model: Tealight
  • Pa pagesë mostër: në dispozicion
  • Perdorimi: Bar
  • Paketimi: kuti, polybag dhe kartoni
  • Markë: litbright
  • kërkesës së klientit: logo
  • Pesha: 8g-90g

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: tkurret qese, qese plastike, kuti letre, kuti PVC, tkurret qese + letër kuti
  Detail dorëzimit: witnin 35days pasi të marrë parapagim tuaj ose Orginal L / C
   

  Christmas 3-8 orë aromatike qiri ngjyra Tealight

  përshkrim i produktit

  qiri Tealight

  1. Ngjyra: multi-colored, të bardhë, e kuqe, blu, të verdhë, rozë, portokalli, dhe kështu me radhë

  2. Materiali: parafines 
  3. Kohë të gjatë djegia dhe ruajtjen e gjatë periudha
  4. paketim Different avalible

  5. A mund të ofrojë si logo konsumatorëve të kërkuara

  6. mund të bëjë shumë Madhësia dhe shumë kohë Burning

  Aplikacion: 

  Të përshtatshme për disa argëtim dhe fetare vende, të tilla si bar, lokal me meze, KTV, dhe kishës. Mirë në formimin e një 

  romantike, festival, apo atmosfera e shenjtë ose si një dhuratë ... ..

  Packaging & Shipping

  Paketimi: paketa të ndryshme në polybag / letër kuti kuti / PVC ose accoeding për klientët kërkesës 

  Delivery: brenda 35 ditëve pasi të marrë parapagim tuaj ose Orginal L / C, në shikim 

  Shërbimet tona

  Logo Customer: pranueshme
  inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
  inspektim pale të tretë: e pranueshme 

  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë (përveç dëmit gjatë transporation) mund të jenë të zëvendësuar në mënyrë tjetër.
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë të cilat shkaktojnë humbje të klientit mund të kompensohet në mënyrë e tyre të ardhshëm.
 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !