Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

Rreth nesh

rreth-usimg

Litbright Candle Fabrika është themeluar në vitet nëntëdhjetë century.As e fundit një prodhues me fabrikë në Kinë kontinent, ne kemi mbi 10 vjet eksportuese qirinj. Zona jonë fabrikë është rreth 48.000 metra katrore dhe ne jemi një nga prodhuesit më të madh qiri në Hebei. Ne kemi mbi 800skilled punëtorë dhe kapacitet prodhues 40 technicians.Our: enë 4 × 20 '/day.These artikuj janë të cilësisë dhe të avancuara harton të mira, të cilat janë shumë të popullarizuara në mesin e konsumatorëve. Prodhimet tona janë eksportuar në Amerikë, Evropë, Afrikë dhe Australi, etj më shumë se tetëdhjetë vende.
Produktet tona kryesore përfshijnë:
qirinj shtëpiake, flameless telekomandë udhëhequr qiri, qiri në kavanoz qelqi, qirinj të ndritshme, qirinj tealight, qirinj shtyllë, qirinj dhuratë, qirinj, qirinj hebre, qirinj topin, kon qirinj, qirinj kushtimor.
Ne do të vazhdojmë përpjekjet për establsih marrëdhënie të mira me klientët e bazuar në cilësi të mirë, çmim konkurrues dhe shërbimi i vëmendshëm, i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë dhe të negociuar.WhatsApp Online Chat !