Ngjyrë të ndritshme qiri streight pa lot nuk ka tym - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

Me ngjyrë qiri streight ndritshme me pa lot nuk ka tym

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No .: G75C-0450H Lloji: kushtimor Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Multi-Colored Flavor: aromë Size: 7 * 10cm Djegia Time: 8H Processing: Machinery Diametri: 2.1cm: Lartësia: 24.5cm shtesë Info paketimi: kuti paketimi Produktiviteti: 30tons në ditë Markë: Litbright Transporti: Ocean, tokë, ajër, DHL TNT Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20'FCL Certificate ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model Nr .: G75C-0450H

  Lloji: kushtimor

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Multi-Colored

  Flavor: Unscented

  Size: 7 * 10cm

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Makineri

  Diametri: 2.1cm: Lartësia: 24.5cm

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti paketimi

  Produktiviteti: 30tons në ditë

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air, DHL TNT

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: 3 × 20'FCL

  Certifikata: BSCI BV

  Multi-colored ndritshme qirinj me shumicë

  Prodhimet tona janë eksportuar në Afrikë, Mid-lindje, Amerikën Qendrore dhe Jugore, Azia, disa vende evropiane, të tilla si Nigeria, Kongo, Angola, Namibia, Guinea, Gana, Benin, Kamerun, Sudan, Liban, Jemen, Afrika e Jugut, Zimbabve, Gambia, Senegali ... Pakistani, Izraeli, Turqia, Haiti, Kosta Rika, etj më shumë se tetëdhjetë vende.                      

  Ne bashkëpunojmë me Walmart, Japoni Daiso, Korea Daiso dhe konsumatorët e tjerë të mëdhenj.

  Details shpejta

  • Lloji: Art Candle
  • Materiali: parafine Wax
  • Feature: kohë të gjatë djegies
  • Ngjyra: E bardhë
  • Formë: Stick
  • Punuar me dorë: Po
  • Përdorimi: Dekorimi Faqja kryesore
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: litbright
  • Numri Model: BG-Candle
  • Certifikata: CE ROHS

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi:  6pcs / 30/40 / 50cello
  Detail dorëzimit: brenda një muaji
   

  përshkrim i produktit

  Emri: Candle Bright

  Pesha: 10g, 12g, 20g, 22g, 23g, 25g, 28g, 30g, 32G, 35g, 40g, 45g, 50g, 55g, 60g, 75g, 80g, 85g, 90g, 95g, 100g, etj

  Paketimi: celofan, plastike qese, kuti, letër kraft 

  Lëndë e parë: parafine Wax, Stearic Acid

  pika më e lartë e shkrirjes: 58 ° C - 60 ° C

  Shërbimet tona

  1. Mostra Available

  2. OEM pranuar

  3. Prodhimi RREGULLIMI Informimi në kohë

  kompania e Informacionit

  Litbright Candle Fabrika është themeluar në vitet nëntëdhjetë të shekullit të kaluar. Si prodhues me fabrikë në Kinë kontinent, ne kemi mbi 10 vjet eksportuese qirinj. Zona jonë fabrikë është rreth 48.000 metra katrore dhe ne jemi një nga prodhuesit më të madh qiri në Hebei. Ne kemi mbi 800skilled punëtorë dhe kapacitet prodhues 40 technicians.Our: 4 × 20 kontenierë '/ ditë. Këto artikuj janë të cilësisë dhe të avancuara harton të mira, të cilat janë shumë të popullarizuara në mesin e konsumatorëve. Prodhimet tona janë eksportuar në Amerikë, Evropë, Afrikë dhe Australi, etj më shumë se tetëdhjetë vende.

  Produktet tona kryesore përfshijnë:

  qirinj shtëpiake, flameless telekomandë udhëhequr qiri, qiri në kavanoz qelqi, qirinj të ndritshme, qirinj tealight, qirinj shtyllë, qirinj dhuratë, qirinj, qirinj çifute, qirinj top, kon qirinj, qirinj kushtimor

  qiri me ngjyrë të ndritshme për familjen


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !