fitil pambuku dhe qiri dylli paraffine - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

fitil pambuku dhe paraffine qiri dylli

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model Nr .: G75-0450H Tipi: Materiali Tapered: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Ndriçimi Shtëpi, Dekorimi Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: aromë Size: 7 * 10cm djegia Koha: Përpunimi 8h: Makineri madhësive të ndryshme: cilësi të mirë Informacione shtesë Paketimi: kuti paketimi Produktiviteti: 30 ton në ditë Markë: Litbright Transporti: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: CE BSCI Ou ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: G75-0450H

  Lloji: tapered

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Size: 7 * 10cm

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Makineri

  Madhësive të ndryshme: Cilësi të mirë

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti paketimi

  Produktiviteti: 30 ton në ditë

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: CE BSCI

  një material ynë është 100% parafine Wax tjetra është 70% dyll parafine dhe 30% vaj palme. Produktet tona kryesore përfshijnë qirinj me shumicë Bardhë shtyllë, qirinj multi-colored shtëpiake për dekorimin, qirinj të bardhë të ndritshme, qirinj multi-colored të ndritshme, qirinj të bardhë melodik, qirinj multi-colored melodik, qirinj të bardhë kon, multi-colored qiri kon. qirinj tona janë bërë nga materialet e papërpunuara mirë, këto objekte janë të cilësisë dhe të avancuara harton të mira, të cilat janë të popullarizuara në mesin e konsumatorëve. 

   

  Litbright Candle Fabrika është themeluar në vitet nëntëdhjetë të shekullit të kaluar. Si prodhues me fabrikë në Kinë kontinent, ne kemi mbi 10 vjet eksportuese qirinj. Zona jonë fabrikë është rreth 48.000 metra katrore dhe ne jemi një nga prodhuesit më të madh qiri në Hebei. Ne kemi mbi 800skilled punëtorë dhe 40 teknikë. kapaciteti ynë i prodhimit: 4 × 20 kontenierë '/ ditë. Këto artikuj janë të cilësisë dhe të avancuara harton të mira, të cilat janë shumë të popullarizuara në mesin e konsumatorëve. Prodhimet tona janë eksportuar në Amerikë, Evropë, Afrikë dhe Australi, etj më shumë se tetëdhjetë vende.

   

  Details shpejta

  • Lloji: Art Candle
  • Materiali: parafine Wax
  • Feature: kohë të gjatë djegies
  • Ngjyra: E bardhë
  • Formë: Stick
  • Punuar me dorë: Po
  • Përdorimi: Dekorimi Faqja kryesore
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: litbright
  • Numri Model: BG-Candle
  • Certifikata: CE ROHS

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi:  6pcs / 30/40 / 50cello
  Detail dorëzimit: brenda një muaji
   
  përshkrim i produktit

  Emri: Candle Bright

  Pesha: 10g, 12g, 20g, 22g, 23g, 25g, 28g, 30g, 32G, 35g, 40g, 45g, 50g, 55g, 60g, 75g, 80g, 85g, 90g, 95g, 100g, etj
  Paketimi: celofan, plastike qese, kuti, letër kraft 

  Lëndë e parë: parafine Wax, Stearic Acid

  pika më e lartë e shkrirjes: 58 ° C - 60 ° C

  Shërbimet tona

  Logo Customer: pranueshme
  inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
  inspektim pale të tretë: e pranueshme 
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë (përveç dëmit gjatë transporation) mund të jenë të zëvendësuar në mënyrë tjetër.
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë të cilat shkaktojnë humbje të klientit mund të kompensohet në mënyrë e tyre të ardhshëm.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !