Ivory Moving Wick luminaire kushtimor qiri set - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

Ivory Moving Wick luminaire kushtimor qiri grup

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No .: LZ-Y80131823-YBP Lloji: LED Candle Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Multi-Colored Flavor: aromë Size: 8 * 20cm Burning Time: 4H Përpunimi: Mold Timer Funksioni: Remote Funksioni Info shtesë paketimi: white kuti PVC kuti paketimi Produktiviteti: 30 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL cert ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Modeli Nr .: LZ-Y80131823-YBP

  Lloji: LED Candle

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Multi-Colored

  Flavor: Unscented

  Size: 8 * 20cm

  Djegia Koha: 4h

  Përpunimi: Mold

  Timer Funksioni: Remote Funksioni

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti e bardhë kuti paketimi pvc

  Produktiviteti: 30 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: CE BV MSDS BSCI

  Enjoy shkëlqim të ngrohtë e qirinj kombinuar me tingujt qetësues të ujit babbling. Çdo aromë Aqua Flame qiri burimi është bërë nga dylli e vërtetë, LED dritat, dhe përmban një burim me cilësi të lartë të ujit me mbrojtje të kandidojë thatë. Fitil është vallëzimi nga e djathta në të majtë flaka është ngjyra e verdhë. qiri ynë është me cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Mirë se vini në fabrikën tonë që të ketë një vizitë dhe negocimi.

  Details shpejta

  • Lloji: LED Candle
  • Materiali: parafine Wax
  • Feature: Color Ndryshimi
  • Ngjyra: Multi-Colored
  • Shape: Flower
  • Punuar me dorë: Po
  • Përdorimi: Dasma
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: litbight
  • Numri Model: LZY007
  • Ngjyra: ndryshim

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: 2pcs / kuti e bardhë ose kuti me ngjyra
  Detail dorëzimit: brenda 40days pas marrjes së depozitimit
   

  Emri i produktit: 2pcs ngjyra ndryshon flameless udhëhequr qiri telekomandë (grup i 2 qirinj) / funksion timer

  Siperfaqja: 7.5cmx7.5cm;

  Materialet: dylli + ABS

  1> .Në / off switch në fund qiri

  2> .Të qiri keni dy mënyra e lehta: fliker dhe e qëndrueshme kur shtypni "mode" button

  3> .Të qiri do të ndryshojë ngjyrën automatikisht kur shtypni "multi-color"

  4>. 4 ose 8 orë timer, qirinj do të fiket automatikisht pas kohën e kaluar

  5.> Kur shtypni çdo buton të vetëm ngjyrë, ajo mund të ndryshojë ngjyra 12 në total.

  përdorim 3-AAA bateri (mos përfshirë); me 1pcs verdhë udhëhequr 12000mcd, PUT1-CR2025 në të largët.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !