qiri LED Set me Ivory Design Collection luksoz - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

qiri LED Set me Ivory Design Collection luksoz

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No .: LZ-Y30456-BLW Lloji: LED Candle Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Multi-Colored Flavor: aromë djegia Koha: 8H Përpunimi: Mold shtesë Info paketimi: kuti paketimi Produktiviteti: 60 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: BV CE ROHS MSDS BSCI Color Ndryshimi set i 3 Flickeri ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Modeli Nr .: LZ-Y30456-BLW

  Lloji: LED Candle

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Multi-Colored

  Flavor: Unscented

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Mold

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti paketimi

  Produktiviteti: 60 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: CE BV ROHS MSDS BSCI

  Color Ndryshimi grup prej 3 dridhje flameless qirinj të cilat duken të ngjashme me Qirinj dylli - Bateritë përfshira LED qirinj dridhje Dhe Glowing Like Real CandlesComes me një kontroll të multi-funksion të largët për të ndryshuar ngjyrën, të ndritshme, mundësitë e rrah, e qirinj tuaj nga kudo. Nuk ka rrëmujë, derdhjet apo qirinj dripsLed shfaqë një sahat automatike me 4 dhe 8 settings orë.

  • Details shpejta
   • Lloji: LED Candle
   • Materiali: parafine Wax
   • Feature: Color Ndryshimi
   • Ngjyra: Multi-Colored
   • Shape: Flower
   • Punuar me dorë: Po
   • Përdorimi: Dasma
   • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
   • Brand Name: litbight
   • Numri Model: LZY007
   • Ngjyra: ndryshim
   • Packaging & dorëzimit
   Details Paketimi: 2pcs / kuti e bardhë ose kuti me ngjyra
   Detail dorëzimit: brenda 40days pas marrjes së depozitimit

   Specifikim:

   Emri i produktit: 2pcs ngjyra ndryshon flameless udhëhequr qiri telekomandë (grup i 2 qirinj) / funksion timer

   Siperfaqja: 7.5cmx7.5cm;

   Materialet: dylli + ABS

   1> .Në / off switch në fund qiri

   2> .Të qiri keni dy mënyra e lehta: fliker dhe e qëndrueshme kur shtypni "mode" button

   3> .Të qiri do të ndryshojë ngjyrën automatikisht kur shtypni "multi-color"

   4>. 4 ose 8 orë timer, qirinj do të fiket automatikisht pas kohën e kaluar

   5.> Kur shtypni çdo buton të vetëm ngjyrë, ajo mund të ndryshojë ngjyra 12 në total.

   përdorim 3-AAA bateri (mos përfshirë); me 1pcs verdhë udhëhequr 12000mcd, PUT1-CR2025 në të largët.

  •   Sample:

   konsumatorëve paguajnë tarifë mostër dhe tarifë mallrave, do të jetë gati brenda 7 diteve.

   Paketa: 2pcs / kuti e bardhë ose kuti me ngjyra.

   OEM është në dispozicion.

   Shërbimet tona

   Logo Customer: pranueshme
   Ndërrimi në material: ngjyrë, formë, ndërtim: pranueshme
   inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
   inspektim pale të tretë: e pranueshme


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !