Multi Harvest Autumn Leaf LED Shtylla Candle - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

Multi Harvest Autumn Leaf LED Candle Shtylla

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No .: LZ-Y30456-FY Lloji: LED Candle Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Ndriçimi Shtëpi, Dekorimi Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: aromë Burning Koha : 4H Përpunimi: Mold shtesë Info paketimi: kuti me ngjyra ose paketimi pvc kuti Produktiviteti: 60 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: BV CE ROHS MSDS Shto bien ngrohtësi për çdo dhomë w ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Modeli Nr .: LZ-Y30456-fy

  Lloji: LED Candle

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Djegia Koha: 4h

  Përpunimi: Mold

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti me ngjyra ose kuti PVC paketimit

  Produktiviteti: 60 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: CE BV ROHS MSDS

  Shto bien ngrohtësi për çdo dhomë me vjeshtë LED lë qiri shtyllë. qiri Flameless është një alternativë e sigurt për qirinj tradicionale. Inkorporimi në një koleksionit apo vend në çdo dhomë të shtëpisë për disa ambienti qetësues. Bën një dhuratë e madhe zonjë. Kërkon 2 bateri AA (nuk përfshihen). Kujdes: fshij pastër me leckë të lagur.

  Details shpejta

  • Lloji: LED Candle
  • Materiali: parafine Wax
  • Feature: Flameless
  • Ngjyra: Multi-Colored
  • Formë: Shtylla
  • Punuar me dorë: Po
  • Përdorimi: Dekorimi Faqja kryesore
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: Litbright
  • Numri Modeli: qiri LED
  • Emri i produktit: llamba LED
  • Perdorimi: dekoratë në shtëpi, wedding
  • Paketimi: qese PVC dhe kartoni
  • Pa pagesë mostër: Available
  • Battery: 3AAA Battery
  • Moving fitil: Available
  • Logo: kërkesat e klientit

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi:  qese PVC dhe kartona ose në bazë të kërkesës së klientit
  Detail dorëzimit: brenda 30 ditë pas marrë parapagimit tuaj
   

  favor Dasma parafine qiri flameless LED qiri me timer

  përshkrim i produktit

  qiri LED

  1. flaka Real lëviz

  2. Natural, jo-toksike nuk ka pirja e duhanit dhe jo-ndotëse,

  3. cilësi të lartë dhe çmim competitve

  4. Koha Fast dorëzimit

  Aplikacion

  1. dhuratë e Krishtlindjeve, dhuratë e Shën Valentinit, dhurata prezantimi, artizanale valentine

  2. Home, partia, bar, stolisje zyra, 

  3. Birthday, valentine, wedding, dekorimin e Krishtlindjeve ......

  dhuratë 4. Business

  Udhëzimet për përdorim
  Qirinj janë 3 diametër inç dhe të përdorin 3 bateri AAA, të përfshira.
  Të gjitha Qirinj përdorin të njëjtën largësi
  të gjitha madhësive të punojnë së bashku
  Remote ka 17 Foot varg

  Packaging & Shipping

  Paketimi: polybags me kartona apo sipas kërkesave të klientëve

  Delivery: brenda 30 ditë pas marrë parapagim tuaj nga deti apo ajrore


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !