Jo lot nuk ka tym të bardhë qiri melodik - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

Jo lot nuk ka tym të bardhë qiri melodik

Përshkrim i shkurtër:

Basic Lloji Info Model No .: G65CL-0625D: Materiali Tapered: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Ndriçimi Shtëpi, Dekorimi Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: aromë Size: 8 * 20cm djegia Koha: 8H Përpunimi: Makineri diametër; 2.2cm: Length: 22.5 cm shtesë Info paketimi: shrinked ose paketimin qese Produktiviteti: 36tons Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air, TNT DHL UPS Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20'FCL certifikimin ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Modeli Nr .: G65CL-0625D

  Lloji: tapered

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Size: 8 * 20cm

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Makineri

  Diametër, 2.2cm: Length: 22.5 cm

  Informacion shtesë

  Paketimi: shrinked ose qese paketimi

  Produktiviteti: 36tons

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air, TNT DHL UPS

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: 3 × 20'FCL

  Certifikata: BSCI BV MSDS

  qirinj të bardhë melodik, qirinj multi-colored melodik, të bardhë qirinj kon, multi-colored qiri kon. një material ynë është 100% parafine Wax tjetra është 70% dyll parafine dhe 30% vaj palme. Paketimet tona janë polybag paketim, kuti paketimi, tkurret paketimit dhe paketimin celofan, ne gjithashtu mund të prodhojë paketimit sipas kërkesave të klientëve. Ngjyrat tona janë: e bardhë, e zezë, e gjelbër, të verdhë, blu ... çdo ngjyrë që ju mund të zgjidhni. Karakteristikat tona janë dripless, smokeless, pa erë, pika më e lartë e shkrirjes (58 ° C-60 ° C). qirinj tona shtëpiake kanë grammers të ndryshme dhe madhësive të ndryshme, të grammers janë nga 7g për 100g, diametri janë nga 1.1cm për 2.5cm. ne mund të prodhojë gramë, diametra gjatësinë dhe markë sipas kërkesave të klientëve.  

  Details shpejta

  Lloji:
  ndriçim
  materiali:
  parafine Wax
  Feature:
  flameless
  Ngjyrë:
  e bardhë
  Shape:
  tapered
  punuar me dorë:
  po
  përdorni:
  home Dekor
  Vendi i origjinës:
  Hebei China (kontinent)
  Emri Markë:
  LITBRIGHT
  Numri Modeli:
  CL-llamba
  Size:
  Diametri: 2cm Length: 27.5cm
  pesha:
  68
  paketim:
  6pcsX25bags, etj

  kompania e Informacionit

  Litbright Candle Fabrika është themeluar në vitet nëntëdhjetë të shekullit të kaluar. Si prodhues me fabrikë në Kinë kontinent, ne kemi mbi 10 vjet eksportuese qirinj. Zona jonë fabrikë është rreth 48.000 metra katrore dhe ne jemi një nga prodhuesit më të madh qiri në Hebei. Ne kemi mbi 800skilled punëtorë dhe 40 teknikë. kapaciteti ynë i prodhimit: 4 × 20 'kontejnerë /day.These artikuj janë të cilësisë dhe të avancuara harton të mira, të cilat janë shumë të popullarizuara në mesin e konsumatorëve. Prodhimet tona janë eksportuar në Amerikë, Evropë, Afrikë dhe Australi, etj më shumë se tetëdhjetë vende.

  Produktet tona kryesore përfshijnë:

  qirinj shtëpiake, flameless telekomandë udhëhequr qiri, qiri në kavanoz qelqi, qirinj të ndritshme, qirinj tealight, qirinj shtyllë, qirinj dhuratë, qirinj, qirinj çifute, qirinj top, kon qirinj, qirinj kushtimor.

  Ne do të vazhdojmë përpjekjet për establsih marrëdhënie të mira me klientët e bazuar në cilësi të mirë, çmim konkurrues dhe shërbimi i vëmendshëm, i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë dhe të negociuar.

  Emri: melodik Candle

  Pesha: 10,12g, 20g, 22g, 23g, 25g, 28g, 30g, 32G, 35g, 40g, 45g, 50g, 55g, 60g, 75g, 80g, 85g, 90g, 95g, 100g, etj

  Paketimi: celofan, qese plastike, kuti, letër kraft 

  Lëndë e parë: parafine Wax, Stearic Acid

  pika më e lartë e shkrirjes: 58 ° C - 60 ° C

  Shërbimet tona

  1. Mostra Available

  2. OEM pranuar

  3. Prodhimi RREGULLIMI Informimi në kohë


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !