Dyll parafine nuk shtëpiake punuar me dorë qirinj të bardhë - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

Parafine Wax shtëpiake ka punuar me dorë qirinj të bardhë

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model Nr .: G75-1020H Lloji: kushtimor Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: aromë Burning Time: 8H Processing: Machinery Diametri: 2.1cm: Length: 24 Cm Info paketimi shtesë: kuti paketimi celofan Produktiviteti: 30 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: BV SGS MSDS një SAJ ynë material është 100% Paraf ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: G75-1020H

  Lloji: kushtimor

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Makineri

  Diametri: 2.1cm: Length: 24 Cm

  Informacion shtesë

  Paketimi: celofan kuti paketimi

  Produktiviteti: 30 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: BV SGS MSDS SAJ

  një material ynë është 100% parafine Wax tjetra është 70% dyll parafine dhe 30% vaj palme. Të grammers janë nga 7g për 100g, diametri janë nga 1.1cm për 2.5cm. Ne kemi çertifikatat tona, të tilla si SGS dhe MSDS. letër artizanale, tkurret qese, qese celofan, qese plastike me catons apo sipas kërkesave të klientëve.

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: polybag, celofan, ose tkurret qese me kartona ose në bazë të kërkesës së klientit
  Detail dorëzimit: brenda 30 ditë pas marrë tuaj parapagimit oy L origjinale / C

   

  Details shpejta

  • Lloji: Përdorimi white home
  • Materiali: parafine Wax, dyll parafine
  • Feature: Relighting Candle
  • Ngjyra: E bardhë
  • Formë: Stick
  • Punuar me dorë: No
  • Përdorimi: Dekorimi Faqja kryesore
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: Litbright
  • Numri Modeli: qiri të bardhë
  • Emri i produktit: White përdorim në shtëpi qiri
  • Perdorimi: përdorim në shtëpi
  • Kërkesa Konsumatorëve: logo
  • Pesha: 15-100g
  • Paketimi: Polybag
  • Moq: 5000pcs
  • Pa pagesë mostër: Available
  • Markë: Litbright
  • Kërkesës së klientit: Madhësia
  • Packaging & Shipping

    Shembull: Ne mund të sigurojmë pak mostra falas për referencë tuaj, por mallrave duhet të paguhet nga blerësit

   Mostër të çojë kohë: 2-5days

   Kohë për dorëzim: brenda 30 ditëve pasi të marrë parapagim tuaj ose origjinale L / C, në shikim

   Shërbimet tona

   Logo Customer: pranueshme
   Ndërrimi në material: ngjyrë, formë, ndërtim: pranueshme
   inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
   inspektim pale të tretë: e pranueshme

   Kontrolli i cilësisë:
   Të gjitha të produktit duhet të shkoni througu pesë kontrolle para manufacturcing proces
   kontroll Revelant materiale para se të prodhimit 
   kontroll të plotë pas çdo proces individual finshed 
   kontroll të plotë pas prodhimit të gjysmë-done
   Sprots kontrolloni pas prodhimit mbushur para se të anijeve.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !