Shtylla fetare Candle bardhë - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

Shtylla fetare Candle bardhë

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model Nr .: G25-0830H Tipi: Materiali Tapered: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Ndriçimi Shtëpi, Dekorimi Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: aromë Size: 7 * 10cm djegia Koha: 8H Përpunimi: Mold gjata Burning Time: kuti të ndryshme Paketim Informacione shtesë Paketimi: kuti paketimi Produktiviteti: 30 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: Kina Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 'per Certifikata ditë : BS ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: G25-0830H

  Lloji: tapered

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Size: 7 * 10cm

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Mold

  Long Time Burning: Boxes paketimit të ndryshme

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti paketimi

  Produktiviteti: 30 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 "në ditë

  Certifikata: CE BSCI BV

  qirinj ndritshme janë dylli paraffine, kjo është ngjyra është e bardhë, natyrisht ju gjithashtu mund të zgjidhni ngjyra të tjera. Ne gjithmonë bëjmë 8 copë në kuti 30 kuti për CTN, ose 50 kuti për paketim CTN. markë tuaj është e pranueshme. Ky qiri është përdorur për herë të darkë, drita dekoroj dhomën tuaj shumë romantike dhe ju do të pushojnë veten gjatë kohës tuaj darkë, qiri ka erë apo nuk ka tym. 

  Details shpejta

  • Lloji: qiri ndritshme
  • Materiali: parafine Wax
  • Ngjyra: E bardhë
  • Formë: Stick
  • Përdorimi: Aktivitetet fetare
  • Vendi i origjinës: Ai bei, Kina (kontinent)
  • colur: multy

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: 6pcsx60box, 8pcs x 30Boxes / CTN dhe gjithashtu në bazë të konsumatorëve kërkojnë.
  Detail dorëzimit: brenda një muaji

  specifikimet

  Prodhimi Kapaciteti: 4x20ft / ditë 
  ne kemi kohë shumë të shpejtë ofrimit, 
  cilësi dhe çmim të arsyeshëm.        

  Pesha: 10g, 12g, 20g, 22g, 23g, 25g, 28g, 30g, 32G, 35g, 40g, 45g, 50g, 55g, 60g, 75g, 80g, 85g, 90g, 95g, 100g, etj
  Paketimi: celofan, plastike qese, kuti, letër kraft       

  Produktet tona kryesore përfshijnë:
  qirinj shtëpiake, flameless telekomandë udhëhequr qiri, qiri në kavanoz qelqi, qirinj të ndritshme, qirinj tealight, qirinj shtyllë, qirinj dhuratë, qirinj, qirinj hebre, qirinj topin, kon qirinj, qirinj kushtimor.

  Ne do të vazhdojmë përpjekjet për establsih marrëdhënie të mira me klientët e bazuar në cilësi të mirë, çmim konkurrues dhe shërbimi i vëmendshëm, i mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë dhe të negociuar.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !