Round Shape flameless dridhje famë çuar - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

formë të rrumbullakët flameless dridhje famë udhëhequr

Përshkrim i shkurtër:

Lloji Basic Info Model No .: LZ-Y30456SDH-HP: LED Candle Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Ndriçimi Shtëpi, Dekorimi Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: aromë Burning Koha : 4H Përpunimi: Mold shtesë Info Paketimi: kuti dritare ose të bardhë kuti Produktiviteti: 60 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: ROHS BSCI MSDS Led qirinj është për Bougie Decorati ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Modeli Nr .: LZ-Y30456SDH-HP

  Lloji: LED Candle

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Djegia Koha: 4h

  Përpunimi: Mold

  Informacion shtesë

  kuti dritare apo kuti e bardhë: Paketimi

  Produktiviteti: 60 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: ROHS BSCI MSDS

  qirinj LED është për Bougie dekorative, këto objekte është si centerpieces tryezë dasmës, wedding juaj do të jetë shumë romantike. Ky qiri është e vërtetë paraffine dylli, ndriçimi i saj është rrah dhe vallëzimi. Funksioni është në dhe jashtë, ne gjithashtu kemi timer dhe telekomandë, ju mund të zgjidhni funksionet që ju preferoni. Ka shumë modele në qiri, dërguar një është gjethet tona panje dhe poinsettia dhe lakspur dhe të tjerët. ne kemi Master Profesional mostrës, ne mund të plotësojnë kërkesat tuaja. Mirë se vini në vend urdhërat në fabrikën time. 

   

  Details shpejta

  • Lloji: LED Candle
  • Materiali: parafine Wax
  • Feature: Color Ndryshimi
  • Ngjyra: Multi-Colored
  • Shape: Flower
  • Punuar me dorë: Po
  • Përdorimi: Dasma
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: litbight
  • Numri Model: LZ-Y30456SDH-HP
  • Ngjyra: e bardhë ose të verdhë

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: 3pcs / kuti e bardhë ose kuti me ngjyra
  Detail dorëzimit: brenda 40days pas marrjes së depozitimit
   

  Specifikim:

  Emri i produktit: 3pcs ngjyra ndryshon flameless udhëhequr qiri telekomandë (grup i 3 qirinj) / funksion timer

  Siperfaqja: 7.5cmx10cm; 7.5 mm 12.5cm; 7.5 mm 14.8cm

  Materialet: dylli + ABS

  1> .Në / off switch në fund qiri

  2> .Të qiri keni dy mënyra e lehta: fliker dhe e qëndrueshme kur shtypni "mode" button

  3> .Të qiri do të ndryshojë ngjyrën automatikisht kur shtypni "multi-color"

  4>. 4 ose 8 orë timer, qirinj do të fiket automatikisht pas kohën e kaluar

  5.> Kur shtypni çdo buton të vetëm ngjyrë, ajo mund të ndryshojë ngjyra 12 në total.

  përdorin bateri 2-AA (mos përfshirë); me 1pcs verdhë udhëhequr 12000mcd, PUT1-CR2025 në të largët.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !