qirinj tealight me parfum frutash - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

qirinj tealight me parfum frutash

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No .: JC12Z-25p Lloji: Tea Dritë Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Multi-Colored Flavor: Fruit Burning Koha : 4H Përpunimi: Plotësimi Info shtesë Paketimi: kuti PVC ose Produktiviteti kuti paketimi me ngjyra: 60 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: Kinë Furnizim Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: BV CE MSDS BSCI Perfumed dhe teali aromatike ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Modeli Nr .: JC12Z-25p

  Lloji: Tea Lehta

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Multi-Colored

  Flavor: Fruit

  Djegia Koha: 4h

  Përpunimi: Plotësimi

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti PVC ose kuti me ngjyra paketimit

  Produktiviteti: 60 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: CE BV MSDS BSCI

  Parfumuar dhe aromatike qirinj tealight është bërë nga dylli paraffine, ju mund të zgjidhni ngjyrat dhe scents ju preferoni. Ky qiri është wholesales në Japoni dhe Kore dhe vende të tjera. Llamba është në një plastike ose metalike mbajtësit. Ajo ka kohë djegur kohë dhe kjo është me cilësi të mirë. Ne të gjithë ju mirëpresim në fabrikën e mia.

   

  Details shpejta

  • Lloji: Tea Lehta
  • Materiali: parafine Wax
  • Feature: Scented
  • Ngjyra: Multi-Colored
  • Shape: Round
  • Punuar me dorë: No
  • Përdorim: mbajtësit metali
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: Litbright
  • Numri Model: Tealight
  • Keyword: qirinj aromatike në mbajtësit
  • Pa pagesë mostër: në dispozicion
  • Paketimi: kuti, polybag dhe kartoni
  • Perdorimi: Bar
  • kërkesës së klientit: logo
  • Pesha: 8g-90g

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: Tkurret qese, qese plastike, kuti letre, kuti PVC, tkurret qese + letër kuti
  Detail dorëzimit: Brenda 35days pasi të marrë parapagim tuaj ose Orginal L / C
   

  Scented qiri çaj, qiri zemra 

  përshkrim i produktit

  Tea qiri
  1. Ngjyra: multi-colored, të bardhë, e kuqe, blu, të verdhë, rozë, portokalli dhe kështu me radhë
  2. Materiali: parafines 
  3. kohë të gjatë djegies dhe periudhë të gjatë magazinimit
  4. Paketa: celofan, qese plastike, kartoni dhe kështu me radhë
  5. Furnizimi siç kërkohet logo klientëve
  6. Furnizim madhësive të ndryshme dhe kohë të ndryshme të ndezur

  Produkte Aplikimi

  Të përshtatshme për disa argëtim dhe fetare vende, të tilla si të partisë, bar, lokal me meze, KTV, dasmës dhe të kishës. Mirë në formimin e një 

  romantike, festival, apo atmosfera e shenjtë ose si një dhuratë

  Shërbimet tona

  Logo Customer: pranueshme
  inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
  inspektim pale të tretë: e pranueshme 
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë (përveç dëmit gjatë transporation) mund të jenë të zëvendësuar në mënyrë tjetër.
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë të cilat shkaktojnë humbje të klientit mund të kompensohet në mënyrë e tyre të ardhshëm.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !