Tradicionale kon qiri / dekorative qiri kon - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

Tradicionale qiri kon / dekorative qiri kon

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model Nr .: ZG12-12H Tipi: Materiali Tapered: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Multi-Colored Flavor: aromë Burning Time: 8H Processing: Makineri shtesë Info Paketimi: kuti dritare Produktiviteti: 60 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: BV MSDS BSCI Kjo është një aromë të lirë qiri aromë. The ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: ZG12-12H

  Lloji: tapered

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Multi-Colored

  Flavor: Unscented

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Makineri

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti dritare

  Produktiviteti: 60 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: BV MSDS BSCI

  Kjo është një aromë të lirë qiri aromë. Këto BOLSIUS darkë qirinj do të shtojë një lidhje shtesë të stilit të në shtëpi dhe darkë tuaj tryezë. Shto një kontakt të klasik me darkë qirinj, provoni grupimin e tyre së bashku, ose duke kombinuar të madhësive të ndryshme për një shfaqje të veçantë. BOLSIUS qirinj janë bërë me një përzierje dylli premium dhe djegur me një të ndritshme, flakë të qartë. Ata përdorin një material me cilësi të lartë të papërpunuara që rezulton në një djegur më të përsosur. Djegur kohë deri në 7 orë.

  Details shpejta

  • Lloji: qiri kon
  • Materiali: parafine Wax, dyll parafine
  • Feature: Relighting Candle, Relighting
  • Ngjyra: Multi-Colored, multi-colored
  • Formë: Stick
  • Punuar me dorë: No
  • Përdorimi: Aktivitetet fetare
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: Litbright
  • Numri Modeli: kon qiri
  • Product: qiri kon
  • Perdorimi: Aktivitetet fetare
  • Scent: Non-aromatike
  • Logo: Konsumatorëve Kërkojnë
  • Markë: Litbright
  • Pa pagesë mostër: Available
  • Dukje: Stick

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: kuti PVC me kartona ose sipas klientit 'kërkesë
  Detail dorëzimit: me 35 ditë pasi të marrë parapagim tuaj ose L / C origjinale
  Packaging & Shipping

  Paketimi: në kuti PVC me kartona apo sipas kërkesave të klientëve

  Delivery: brenda 35days pas marrë prpayment tuaj ose Orginal L / C, në shikim

  Shërbimet tona

  Logo Customer: pranueshme
  Ndërrimi në material: ngjyrë, formë, ndërtim: pranueshme
  inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
  inspektim pale të tretë: e pranueshme

  Kontrolli i cilësisë:
  Të gjitha të produktit duhet të shkoni througu pesë kontrolle para manufacturcing proces
  kontroll Revelant materiale para se të prodhimit 
  kontroll të plotë pas çdo proces individual finshed 
  kontroll të plotë pas prodhimit të gjysmë-done
  Sprots kontrolloni pas prodhimit mbushur para se të anijeve

  Garancia:
  interestes konsumatorit mund të jetë e plotë të garantuara
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë (përveç dëmit gjatë transporation mund të zëvendësojë në mënyrë tjetër)
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë të cilat shkaktojnë humbje të klientit mund të kompensohen në mënyrë e tyre të ardhshëm


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !