qirinj Walmart për supermarket me çmim të mirë - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

qirinj Walmart për supermarket me çmim të mirë

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model Nr .: G55-1036H Lloji: Shtylla Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: aromë Burning Time: 8H Përpunimi : Machinery shtesë Info paketimi: celofan apo kuti paketimi Produktiviteti: 60 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: qiri BV CE ROHS MSDS BSCI shtëpiake është col bardhë. ..


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: G55-1036H

  Lloji: Shtylla

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Makineri

  Informacion shtesë

  Paketimi: celofan apo kuti paketimi

  Produktiviteti: 60 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: CE BV ROHS MSDS BSCI

  qiri shtëpiake është ngjyra e bardhë, dhe pa aromë. Ky artikull është për darkë qirinj, ju mund të ketë një kohë të bukur me qiri djegur. koha e tij djegia është shtatë orë, dhe paketimi është 10pcs një kuti, 36 kuti në kuti kartoni. Për 20 këmbët enë do të duhet 898 ctns. cilësia jonë është shumë e mirë, të mirëpritur në fabrikën time.

  Details shpejta

  • Lloji: Përdorimi white home
  • Materiali: parafine Wax, dyll parafine
  • Feature: Relighting Candle
  • Ngjyra: E bardhë
  • Formë: Stick
  • Punuar me dorë: No
  • Përdorimi: Dekorimi Faqja kryesore
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: Litbright
  • Numri Modeli: qiri të bardhë
  • Emri i produktit: White përdorim në shtëpi qiri
  • Perdorimi: përdorim në shtëpi
  • Kërkesa Konsumatorëve: logo
  • Pesha: 15-100g
  • Paketimi: Polybag
  • Moq: 5000pcs
  • Pa pagesë mostër: Available
  • Markë: Litbright
  • Kërkesës së klientit: Madhësia

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: polybag, celofan, ose tkurret qese me kartona ose në bazë të kërkesës së klientit
  Detail dorëzimit: brenda 30 ditë pas marrë tuaj parapagimit oy L origjinale / C
  Packaging & Shipping

  Paketimi: letër artizanale, tkurret qese, qese celofan, qese plastike me catons apo sipas kërkesave të klientëve

   Shembull: Ne mund të sigurojmë pak mostra falas për referencë tuaj, por mallrave duhet të paguhet nga blerësit

  Mostër të çojë kohë: 2-5days

  Kohë për dorëzim: brenda 30 ditëve pasi të marrë parapagim tuaj ose origjinale L / C, në shikim

  Shërbimet tona

  Logo Customer: pranueshme
  Ndërrimi në material: ngjyrë, formë, ndërtim: pranueshme
  inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
  inspektim pale të tretë: e pranueshme

  Kontrolli i cilësisë:
  Të gjitha të produktit duhet të shkoni througu pesë kontrolle para manufacturcing proces
  kontroll Revelant materiale para se të prodhimit 
  kontroll të plotë pas çdo proces individual finshed 
  kontroll të plotë pas prodhimit të gjysmë-done
  Sprots kontrolloni pas prodhimit mbushur para se të anijeve


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !