qirinj të bardhë prej 10g deri në 100g - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

qirinj të bardhë prej 10g deri në 100g

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model Nr .: G22-0865B Lloji: kushtimor Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Ndriçimi Shtëpi, Dekorimi Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: aromë Size: 7 * 10cm djegia Koha: 8H Processing: Makineri gjata Burning Time: Peshë nga 10g Për 100g Informacione shtesë Paketimi: Cellophane tkurret paketimit Produktiviteti: 30 ton Markë: Litbright Transportation: oqean, tokë, ajër, TNT UPS DHL Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 "...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model Nr .: G22-0865B

  Lloji: kushtimor

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Size: 7 * 10cm

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Makineri

  Long Time Burning: Peshë prej 10g në 100g

  Informacion shtesë

  Paketimi: Cellophane tkurret paketimit

  Produktiviteti: 30 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air, TNT UPS DHL

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: CE BV MSDS BSCI

  qirinj të bardhë shtëpiake është shitur nxehtë në vendet e Afrikës, ky qiri ka kohë të gjatë të djegur dhe të padëmshme për shëndetin tonë, ka shumë grammers për të përshtaten kërkesave tuaja. paketimi ynë normal është shrinked dhe stil kuti, materiale jonë e parë është cilësi më të mirë dhe të shërbimit tonë është e ngrohtë, në qoftë se ju keni ndonjë pyetje, ju lutem mos ngurroni të kontaktoni me çdo kohë. mirëpritur të vizitojë fabrikën tonë dhe të negociojë.

  Details shpejta

  • Lloji: qiri të bardhë
  • Materiali: parafine Wax
  • Feature: kohë të gjatë djegies
  • Ngjyra: E bardhë
  • Formë: Stick
  • Punuar me dorë: Po
  • Përdorim: ditore
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: litbright ose OEM
  • Numri Modeli: në kuti letre
  • white: familja

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: 8pcs * 65bags / kuti kartoni ose kuti, 6pcs * 25boxes / carton
  Detail dorëzimit: 20days

  specifikimet

   

  qiri të bardhë 
  1. kohë djegia 
  2. Periudha e gjatë magazinimit 
  3. delievery shpejtë 
  4. cilësi të mirë 

   

  qiri të bardhë

  1.pure qiri të bardhë

  2.long kohë djegur

  Periudha 3.long magazinimit

  4.Weight 7g, 11g, 20g, 22g, 25g, 28g, 30g, 33g, 35g, 38g, 40g, 45g, 48g, 50g, 55g, 62g, 70g, etj

  5.Different paketim dispozicion

  6.Capacity: 4 x 20 '/ ditë

  markë e vet 7.Can konsumatorit përdorim të

  Ne mund të prodhojnë qiri sipas specifikimeve tuaj

  FAQ

  Q1.Can ju dërgoni mostër për ne?

  A1.Yes, ne mund të dërgoni një mostër të Remote Control shtëpi dekorativ udhëhequr Candle, Birthday LED Candle Dritë për të lira, por mallrave të mbledhur.

  Q2.Can ju pranoni mënyrë të vogla?

  A2.Yes, ne mund të pranojë urdhërat e gjykimit, ajo është e fillimit të biznesit. Por sipas produktit të ndryshme çmimi mund të jetë më i lartë si sasi normale.

  Q3.Do ju inspektojnë produkt? Si?

  A3.Yes, çdo hap e prodhimit dhe produktet e përfunduar do të kryhet inspektimi nga QC para se të anijeve.

  Q4.What është term i juaj pagesa?

  A4.We mund të ofrojë L / C, T / T, Western Union, Money Gram, etj

  Q5.What rreth fabrikës kapacitetin tuaj të prodhimit?

  A5.10, 000pcs / vendosur në muaj. Por kjo, sipas produktit të ndryshme, ne bëjmë çmos për kërkesën tuaj.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !