Qiri konik tradicional / qiri dekor dekorativ - Qiri Litbright Kinë (shijiazhuang)
Qiri Litbright (shijiazhuang) Co, Ltd

Qiri konik tradicional / qiri kon dekorativ

Përshkrim i shkurtër:

Nr. I Modelit Informativ Themelor: ZG12-12H Lloji: Material i ngushtë: Dyll Parafine Përdorimi: Funerali, Festa, SPA, Feja, Dasma, Festa, Ditëlindja, Ndriçimi në Shtëpi, Funksioni i Dekorimit: Ngjyra e Ndriçimit: Aromë me shumë ngjyra: Koha e Djegies Përpunimi 8H: Makineri Informacione Shtesë Paketimi: kutia e dritares Prodhimtaria: 60 tonë Markë: Transporti Litbright: Oqeani, Toka, Ajri Vendi i Origjinës: Kina Aftësia e Furnizimit: 3 × 20 ′ fcl Certifikata: BV MSDS BSCI Kjo është një qiri pa aromë pa aromë. ...


 • Çmimi FOB: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 Copë / Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në Muaj
 • Porti: Xingang,China
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Informacioni themelor

  Nr Modeli: ZG12-12H

  Lloji: me kon

  Materiali: Dyll Parafine

  Përdorimi: Funerali, Festa, SPA, Feja, Dasma, Partia, Ditëlindja, Ndriçimi i Shtëpisë, Dekorimi

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Shumëngjyrësh

  Aromë: Pa aromë

  Koha e djegies: 8H

  Përpunimi: Makineri

  Informacion shtesë

  Paketimi: kutia e dritares

  Prodhueshmëria: 60 ton

  Marka: Litbright

  Transporti: Oqean, Tokë, Ajër

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e furnizimit: 3 × 20 ′ fcl

  Certifikata: BV MSDS BSCI

  Kjo është një qiri pa aromë pa aromë. Këto qirinj darkë Bolsius do të shtojnë një stil shtesë në shtëpinë tuaj dhe tryezën e darkës. Shtoni një prekje të qirinjve të darkës, provoni t'i gruponi së bashku ose të kombinoni madhësi të ndryshme për një shfaqje unike. Qirinjtë Bolsius bëhen me një përzierje dylli premium dhe digjen me një flakë të ndritshme dhe të pastër. Ata përdorin një lëndë të parë me cilësi të lartë që rezulton në një djegie më të përsosur. Koha e djegies deri në 7 orë.

  Detaje të Shpejta

  • Lloji: qiri kon
  • Materiali: Dyll Parafine, Dyll Parafine
  • Tipar: Qiri lehtësues, lehtësues
  • Ngjyra: Shumëngjyrësh, shumëngjyrësh
  • Forma: Ngjit
  • Punuar me dorë: Jo
  • Përdorni: Aktivitete Fetare
  • Vendi i origjinës: Hebei, Kinë (kontinent)
  • Emri i markës: Litbright
  • Numri i modelit: Qiri kon
  • Produkti: Qiri kon
  • Përdorimi: Aktivitete fetare
  • Aroma: Jo-aromatike
  • Logo: Kërkesa e Konsumatorëve
  • Marka: Litbright
  • Mostër falas: Në dispozicion
  • Pamja: Ngjit

  Paketimi dhe Dorëzimi

  Detajet e Paketimit: Kuti PVC me kartona ose sipas kërkesës së klientit
  Detajet e dorëzimit: me 35 ditë pasi të merrni parapagimin tuaj ose L / C origjinale
  Paketimi dhe Transporti

  Paketimi: në kuti PVC me kartona ose sipas kërkesave të klientëve

  Dorëzimi: brenda 35 ditëve pasi të merrni parapagimin tuaj ose L / C origjinale në sy

  Shërbimet tona

  Logoja e klientit: E pranueshme
  Ndryshimi i materialit: ngjyra, forma, konstruksioni: I pranueshëm
  Inspektim i përgjithshëm mbi rregullimin para paketimit 
  Inspektimi i palës së tretë: I pranueshëm

  Kontrolli i cilësisë: I
  gjithë produkti duhet të kalojë përmes pesë kontrolleve përpara procesit të
  fabrikimit Kontroll i materialit revelant para prodhimit 
  Kontroll i plotë pas çdo procesi individual të përfunduar 
  Kontroll i plotë pas prodhimit gjysmë i bërë
  Kontrollimi i spoteve pas prodhimit të paketuara para transportit

  Garancia:
  Interesat e klientit mund të garantohen plotësisht
  Çdo produkt me defekt ose problem i cilësisë (përveç dëmtimit gjatë transferimit mund të zëvendësohet në rendin tjetër)
  Çdo produkt ose problem i dëmtuar i cili shkakton humbje të klientit mund të kompensohet në rendin e radhës


 • I mëparshmi:
 • Tjetra:

 • 
  WhatsApp Bisedë Online!