Гана пазарот бел стап свеќа - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

Гана пазарот бел стап свеќа

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: G30-0672D Тип: столб Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: бела Вкус: неароматен Горење Време: 4.5H обработка: Машини Дијаметар: 1.5cm: Должина: 19.5cm Дополнителни информации пакување: целофан пакување продуктивност: 30 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: 3 × 20 'FCL сертификат: Б.В. МСС BSCI Белата куќа...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: G30-0672D

  Тип: столб

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: бела

  Вкус: неароматен

  Гори Време: 4.5H

  Обработка: Машини

  Дијаметар: 1.5cm: Должина: 19.5cm

  Додатни информации

  Пакување: целофан пакување

  Продуктивност: 30 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: BV МСС BSCI

  Белата домаќинство свеќа е за секојдневна употреба, имаме многу различни grammers и големини. Ако имате вечера, Ве молиме да запали свеќа нашите бели столб, тоа е многу романтично. Ве молиме контактирајте со нас за понатамошна соработка.

  Основни детали

  • Тип: бело домашна употреба
  • Материјал: парафински восок, парафински восок
  • Тема: Relighting свеќа
  • Боја: бела
  • Облик: Стап
  • Рачен: Не
  • Употреба: Дома Декорација
  • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Litbright
  • Број на моделот: бела свеќа
  • Име на производот: Бела домашна употреба свеќа
  • Употреба: домашна употреба
  • Побарувачката на потрошувачите: Користење на логото
  • Тежина: 15-100 g
  • Пакување: Polybag
  • MOQ: 5000 парчиња
  • Бесплатен примерок: Достапен
  • Бренд: Litbright
  • Барање на клиентите: Големина

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: polybag, целофан, или се смалуваат торба со картони или според клиенти барање
  Испорака Детална: во рок од 30 дена по добиете вашата приложениот Oy оригиналниот L / C
  Пакување и испорака

  Пакување: занает хартија, да се смалуваат торба, целофан торба, пластична кеса со catons или во согласност со барањата на клиентите

   Пример: Ние може да обезбеди малку бесплатни примероци за вашата препорака, но товарни треба да се плати од страна на купувачите

  Примерок доведе време: 2-5days

  Време на испорака: во рок од 30 дена по добиете вашиот претплатата или оригинални L / C по видување

  нашите услуги

  Logo корисници: Прифатливи
  Промена на материјал: боја, форма, изградба: Прифатливи
  Општи инспекција за одредување на пред пакување 
  Трето инспекција партија: Прифатливи

  Контрола на квалитетот:
  Сите производи мора да одат througu пет проверки пред manufacturcing процес
  Revelant проверка материјал пред производство 
  целосна проверка по секој индивидуален процес finshed 
  целосна проверка по производството половина направено
  Sprots провери по производство спакувани пред превозот


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !