prodhuesit qiri të bardhë qirinj kon - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

prodhuesit qiri të bardhë kon qirinj

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model Nr .: G22-0865B Tipi: Materiali Tapered: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Flavor White: aromë Burning Time: 8H Përpunimi : Machinery shtesë Info paketimi: celofan apo kuti paketimi Produktiviteti: 60 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: MSDS BSCI BV CE Cheap dylli qiri të bardhë me shumicë .. .


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model Nr .: G22-0865B

  Lloji: tapered

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhë

  Flavor: Unscented

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Makineri

  Informacion shtesë

  Paketimi: celofan apo kuti paketimi

  Produktiviteti: 60 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: MSDS BSCI BV CE

  Cheap bardhë qiri dylli shumicë në Afrikë dhe Evropë. Ngjyra është e bardhë e pastër dhe nuk do të kthehet të ngjyrave të tjera me kohë. cilësia jonë është shumë e mirë dhe çmimi ynë është shumë e arsyeshme. Mirë se vini ju vendosni të lirë dhe më të mirë të cilësisë qiri në fabrikën time. Le të bashkëpunojmë me gëzim.

  Details shpejta

  • Lloji: Përdorimi white home
  • Materiali: parafine Wax, dyll parafine
  • Feature: Relighting Candle
  • Ngjyra: E bardhë
  • Formë: Stick
  • Punuar me dorë: No
  • Përdorimi: Dekorimi Faqja kryesore
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: Litbright
  • Numri Modeli: qiri të bardhë
  • Emri i produktit: White përdorim në shtëpi qiri
  • Perdorimi: përdorim në shtëpi
  • Kërkesa Konsumatorëve: logo
  • Pesha: 15-100g
  • Paketimi: Polybag
  • Moq: 5000pcs
  • Pa pagesë mostër: Available
  • Markë: Litbright
  • Kërkesës së klientit: Madhësia

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: polybag, celofan, ose tkurret qese me kartona ose në bazë të kërkesës së klientit
  Detail dorëzimit: brenda 30 ditë pas marrë tuaj parapagimit oy L origjinale / C
  Packaging & Shipping

  Paketimi: letër artizanale, tkurret qese, qese celofan, qese plastike me catons apo sipas kërkesave të klientëve

  Shembull: Ne mund të sigurojmë pak mostra falas për referencë tuaj, por mallrave duhet të paguhet nga blerësit

  Mostër të çojë kohë: 2-5days

  Kohë për dorëzim: brenda 30 ditëve pasi të marrë parapagim tuaj ose origjinale L / C, në shikim

  Shërbimet tona

  Logo Customer: pranueshme
  Ndërrimi në material: ngjyrë, formë, ndërtim: pranueshme
  inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
  inspektim pale të tretë: e pranueshme

  Kontrolli i cilësisë:

  Të gjitha të produktit duhet të shkoni througu pesë kontrolle para manufacturcing proces
  kontroll Revelant materiale para se të prodhimit 
  kontroll të plotë pas çdo proces individual finshed 
  kontroll të plotë pas prodhimit të gjysmë-done
  Sprots kontrolloni pas prodhimit mbushur para se të anijeve

  Garancia:

  interestes konsumatorit mund të jetë e plotë të garantuara
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë (përveç dëmit gjatë transporation mund të zëvendësojë në mënyrë tjetër)
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë të cilat shkaktojnë humbje të klientit mund të kompensohet në mënyrë e tyre të ardhshëm.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !