8 инчи стаклена тегла верски свеќа - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

8 инчи стаклена тегла верски свеќа

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: YT7TBC Тип: вотивни Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: бела Вкус: неароматен обработка: Машини Дијаметар: 6.9cm : Висина: 21см Дополнителни информации Пакување: Seperater и лента продуктивност: 30 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: 3 × 20 "сертификат FCL: Б.В. МСС BSCI Седум дена спомен стаклена тегла свеќа. ..


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: YT7TBC

  Тип: вотивни

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: бела

  Вкус: неароматен

  Обработка: Машини

  Дијаметар: 6.9cm: Висина: 21cm

  Додатни информации

  Пакување: Seperater и лента

  Продуктивност: 30 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: BV МСС BSCI

  Седум дена спомен стаклена тегла свеќа е за Isreal и Франција пазар, луѓето го користат во црквата. Нашите свеќи се направени од најдобрите суровина, овие елементи се со добар квалитет и напредни дизајни, ние ќе продолжиме со напорите да се воспостават добри односи на соработка со клиенти врз основа на добар квалитет, конкурентна цена и внимателен услуга, добредојде да ја посетите нашата фабрика и да преговараат . ние, исто така, имаат свои професионални дизајнери и фабриката да ги исполни сите ваши барања.

  Основни детали

  • Тип: Тегла
  • Материјал: парафински восок, парафински восок
  • Тема: Relighting свеќа
  • Боја: бела
  • Облик: столб
  • Рачен: Не
  • Употреба: верски активности
  • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Litbright
  • Број на моделот: Религија свеќа
  • Име на производот: Религија свеќа
  • Употреба: Молитва
  • Изглед: столб
  • Побарувачката на потрошувачите: Користење на логото
  • Бесплатен примерок: Достапен
  • Пакување: Тегла
  • Потекло: Кина
  • Бренд: Litbright
  • Време на горење: 7 дена

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: Стаклена тегла со картонска амбалажа или во согласност со барањата на клиентите
  Испорака Детална: Во рок од 35 дена по добиете вашиот претплатата или оригинални L / C
   

  8 инчи стаклена тегла верски свеќа

  Опис на производот

  7 дена католичкиот верски свеќи

  Употреба: црквата верски активности и гробот споменик

  Дијаметар: 7.1 cm

  Должина: 21 cm

  Тежина: 450 g

  Време на горење: 7 дена

  Парчиња на картон и картонска амбалажа на 20 "сад: 12pcs во еден картон и 2.500 картони во еден 20" контејнер

  нашите услуги

  Logo корисници: Прифатливи
  Промена на материјал: боја, форма, изградба: Прифатливи
  Општи инспекција за одредување на пред пакување 
  Трето инспекција партија: Прифатливи

  Контрола на квалитетот:
  Сите производи мора да одат througu пет проверки пред manufacturcing процес
  Revelant проверка материјал пред производство 
  целосна проверка по секој индивидуален процес finshed 
  целосна проверка по производството половина направено
  Sprots провери по производство спакувани пред превозот

  Гаранција:

  interestes купувачи може да биде целосно загарантирана
  Секој неисправен производ или квалитетот проблем (покрај оштетување за време на transporation може да се замени во следниот редослед)
  секој производ со недостаток или квалитетот проблем кој предизвика загуби на купувачот може да се надомести во нивниот следен ред.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !