Tealight свеќи со овошје парфем - Кина Litbright свеќа (Shijiazhuang)
Litbright свеќа (Shijiazhuang) копродукции, ООД

Tealight свеќи со овошје парфем

Краток опис:

Основни информации Модел бр .: JC12Z-25p Тип: Чај Светлина Материјал: парафински восок Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација Функција: Осветлување Боја: мулти-обоени Вкус: Овошје Време на горење : 4H обработка: Пополнување Дополнителни информации пакување: ПВЦ кутија или боја кутија за пакување продуктивност: 60 тони Бренд: Litbright Транспорт: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Набавка Способност: 3 × 20 "сертификат FCL: Б.В. CE МСС BSCI Парфимирани и миризлива teali ...


 • ФОБ Цена: US $ 0,5 - 9999 / парче
 • Мин.нарачката Кол: 100 Парче / Парчиња
 • Набавка Способност: 10000 Парче / Парчиња месечно
 • Порт: Шенжен
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • детали за производот

  Тагови производ

  Основни информации

  Модел бр .: JC12Z-25p

  Тип: чај светлината

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, Холидеј, СПА, Религија, Свадба, партија, роденден, дома осветлување, декорација

  Функција: Осветлување

  Боја: мулти-обоени

  Вкус: овошје

  Гори Време: 4H

  Обработка: Пополнување

  Додатни информации

  Пакување: ПВЦ кутија или боја кутија за пакување

  Продуктивност: 60 тони

  Бренд: Litbright

  Транспорт: Океан, земја, воздух

  Место на потекло: Кина

  Набавка Способност: 3 х 20 'FCL

  Сертификат: CE МСС BV BSCI

  Парфимирани и миризливи свеќи Tealight е направен од paraffine восок, можете да изберете боите и мирисите што сакате. Оваа свеќа е големо во Јапонија и Кореја и други земји. Свеќа е во пластични или метални држачи на. Одамна гори време и ова е добар квалитет. Ние ви посакам добредојде во мојата фабрика.

   

  Основни детали

  • Тип: чај светлината
  • Материјал: парафински восок
  • Тема: Миризлива
  • Боја: мулти-обоени
  • Облик: Тркалезна
  • Рачен: Не
  • Употреба: иматели на метал
  • Земја на потекло: Хебеј, Кина (континентална)
  • Името на брендот: Litbright
  • Број на моделот: Tealight
  • Клучен збор: миризливи свеќи во држачите
  • Бесплатен примерок: достапни
  • Пакување: кутија, polybag и картон
  • Употреба: Бар
  • барање на клиентите: Користење на логото
  • Тежина: 90g 8G пара-

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: Се намалува торба, пластична кеса, кутија хартија, ПВЦ кутија, торба + картонска кутија смалуваат
  Испорака Детална: Во 35days по добивате вашата приложениот оригинален или L / C
   

  Миризливи чај свеќа, свеќа срцето 

  Опис на производот

  Чај свеќа
  1. Боја: мулти-боја, бела, црвена, сина, жолта, розова, портокалова и така натаму
  2. Материјал: парафински восок 
  3. Долго време на печење и долг период на складирање
  4. Пакет: целофан, пластична кеса, картон и така натаму
  5. Набавка како што се бара лого на клиентите
  6. Набавка различни големини и различни горење време

  апликација производи

  Погодно за некои забава и верски места, како партија, бар, teahouse, КТВ, венчавка и црква. Добар во формирање на 

  романтични, фестивал, или света атмосфера или како подарок

  нашите услуги

  Logo корисници: Прифатливи
  Општи инспекција за одредување на пред пакување 
  Трето инспекција партија: Прифатливи 
  Секој неисправен производ или квалитетот проблем (покрај оштетување за време на transporation) може да се замени во следниот ред.
  секој производ со недостаток или квалитетот проблем кој предизвика загуби на купувачот може да се надомести во нивниот следен ред.


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Online Chat !