100% Hand derdhur qirinj Elegant kon - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

100% Hand derdhur qirinj Elegant kon

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model Nr .: ZG10-12H Tipi: Materiali Tapered: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Multi-Colored Flavor: aromë Burning Time: 8H Processing: Makineri shtesë Info Paketimi: kuti celofan Produktiviteti: 60 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certifikata: MSDS BSCI BV 100% Handpoured kon elegant qirinj shtuar. ..


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Model nr .: ZG10-12H

  Lloji: tapered

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Multi-Colored

  Flavor: Unscented

  Djegia Koha: 8h

  Përpunimi: Makineri

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti celofan

  Produktiviteti: 60 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: MSDS BSCI BV

  100% Handpoured kon elegant qirinj shtoni sofistikimit të ndonjë partie. Ne bëjmë tapers tona pa aromë në një shumëllojshmëri të gjerë të ngjyrave të gjalla, i sigurt për të koordinuar me dhomën tuaj ngrënie, dhomen e ndjenjes, apo kuzhinë. Për shkak të natyrës së procesit zhytje të përfshirë në bërjen e kon qirinj, madhësia bazë mund të ndryshojnë. Një shaper qiri dhe / ose dylli MOTORS qiri mund të jenë të nevojshme për të siguruar një përshtatje të mirë në një mbajtës standarde. Smokeless. Këto shandanët aromatike djegur jashtëzakonisht të gjatë dhe kanë ngjyra të forta të gjithë rrugën nëpër. 

  Details shpejta

  • Lloji: qiri kon
  • Materiali: parafine Wax, dyll parafine
  • Feature: Relighting Candle, Relighting
  • Ngjyra: Multi-Colored, multi-colored
  • Formë: Stick
  • Punuar me dorë: No
  • Përdorimi: Aktivitetet fetare
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: Litbright
  • Numri Modeli: kon qiri
  • Product: qiri kon
  • Perdorimi: Aktivitetet fetare
  • Scent: Non-aromatike
  • Logo: Konsumatorëve Kërkojnë
  • Markë: Litbright
  • Pa pagesë mostër: Available
  • Dukje: Stick

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: kuti PVC me kartona ose sipas klientit 'kërkesë
  Detail dorëzimit: me 35 ditë pasi të marrë parapagim tuaj ose L / C origjinale
  Packaging & Shipping

  Paketimi: në kuti PVC me kartona apo sipas kërkesave të klientëve

  Delivery: brenda 35days pas marrë prpayment tuaj ose Orginal L / C, në shikim

  Shërbimet tona

  Logo Customer: pranueshme
  Ndërrimi në material: ngjyrë, formë, ndërtim: pranueshme
  inspektimi i përgjithshëm mbi fiksimin para paketim 
  inspektim pale të tretë: e pranueshme

  Kontrolli i cilësisë:
  Të gjitha të produktit duhet të shkoni througu pesë kontrolle para manufacturcing proces
  kontroll Revelant materiale para se të prodhimit 
  kontroll të plotë pas çdo proces individual finshed 
  kontroll të plotë pas prodhimit të gjysmë-done
  Sprots kontrolloni pas prodhimit mbushur para se të anijeve

  Garancia:

  interestes konsumatorit mund të jetë e plotë të garantuara
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë (përveç dëmit gjatë transporation mund të zëvendësojë në mënyrë tjetër)
  Çdo produkt i dëmtuar apo problem të cilësisë të cilat shkaktojnë humbje të klientit mund të kompensohet në mënyrë e tyre të ardhshëm.


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !