Festival dekorative aromatike dhe me ngjyrë tealight qirinj - China Litbright Candle (Shijiazhuang)
Litbright Candle (Shijiazhuang) Co., Ltd

Festival dekorative aromatike dhe me ngjyrë tealight qirinj

Përshkrim i shkurtër:

Basic Info Model No .: JC14Z-28P Lloji: Tea Dritë Materiali: parafine Wax Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration Funksioni: Lighting Ngjyra: Multi-Colored Flavor: Fruit Burning Koha : 4.5H Përpunimi: Plotësimi Diametri: 3.7cm: Length: 1.7 Cm Info paketimi shtesë: kuti paketimi pvc Produktiviteti: 30 ton Markë: Litbright Transportation: Ocean, Land, Air Vendi i origjinës: China Furnizimi Aftësia: 3 × 20 'FCL Certificate : BV BSCI Kjo tealight ...


 • FOB Çmimi: US $ 0.5 - 9,999 / copë
 • Min.urdhër Sasia: 100 Copë / copë
 • Furnizimi Aftësia: 10000 Copë / copë në muaj
 • Port: Shenzhen
 • Termat pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detail Product

  Produkt Tags

  Info Basic

  Modeli Nr .: JC14Z-28P

  Lloji: Tea Lehta

  Materiali: parafine Wax

  Perdorimi: Funeral, Holiday, SPA, Feja, Dasma, Party, Birthday, Home Lighting, Decoration

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Multi-Colored

  Flavor: Fruit

  Djegia Koha: 4.5H

  Përpunimi: Plotësimi

  Diametri: 3.7cm: Length: 1.7 Cm

  Informacion shtesë

  Paketimi: kuti paketimi pvc

  Produktiviteti: 30 ton

  Markë: Litbright

  Transportation: Ocean, Land, Air

  Vendi i origjinës: China

  Furnizimi Aftësia: FCL 3 × 20 '

  Certifikata: BV BSCI

  Ky qiri tealight ka dy aftësi të prodhojë, një është derdhur dhe tjetri është i shtypur. Ne mund të prodhojë grammers nga 8g në 50g, Nëse keni nevojë, ne mund të prodhojnë në përputhje me kërkesat tuaja. Ne përdorim vetëm mirën përzierje të gjithë-natyrore beeswax për një të pastër, të djegur më me vaj me bazë thelbësore aromat ideal për çdo udhëtim. Tona qirinj tealight premium krijimin e një ambienti aromatik dhe të shtoni një kontakt të stilit të ndonjë partie apo rast të veçantë. Ka edhe ngjyra multy për të zgjedhur. 

  Details shpejta

  • Lloji: Tea Lehta
  • Materiali: parafine Wax
  • Feature: Scented
  • Ngjyra: E bardhë
  • Formë: Shtylla
  • Punuar me dorë: Po
  • Përdorimi: Dekorimi Faqja kryesore
  • Vendi i origjinës: Hebei, China (Mainland)
  • Brand Name: Litbright
  • Numri Model: JZ1218S
  • erë: bathë vanilje

  Packaging & dorëzimit

  Details Paketimi: 18pc në një kuti PVC, 100pvc në një kuti kartoni
  Detail dorëzimit: brenda 40days pas marrjes së depozitimit
  përshkrim i produktit

   aromatike dritë çaj qiri në filxhan të qartë 

  Pesha: 12g / pc;

  Paketimi: 18pc / PVC kuti box.100pvc / CTN

  lënda e parë: 70% parafines + 30% acid stearik

  OEM është në dispozicion;

  mënyra e pagesës: 30% T / T paraprakisht, bilanci kundër kopje të B / L

  Mostra: brenda një jave

  Shërbimet tona

   cilësi të mirë

  të ofrimit të shpejtë 

  kohë të gjatë djegia

  çmimi konkurrues


 • I mëparshëm:
 • Next:

 • 
  WhatsApp Online Chat !