Свеќа од бело стапче на пазарот во Гана - Кина Литбрајт свеќа (shijiazhuang)
Литбрајт свеќа (shijiazhuang) копродукции, Ltd

Свеќа од бело стапче на пазарот во Гана

Краток опис:

Основен информативен модел бр.: G30-0672D Тип: Столб Материјал: Парафински восок Употреба: Погреб, празник, СПА, религија, свадба, забава, роденден, осветлување во домот, функција на украсување: Боја на осветлување: Бела арома: Време на горење без мирис: 4.5H Обработка: Механизација Дијаметар: 1,5 см: Должина: 19,5 см Дополнителни информации Пакување: целофанско пакување Продуктивност: 30 тони Бренд: Транспорт на светло: Океан, земја, воздух Место на потекло: Кина Способност за снабдување: 3 × 20 ′ fcl Сертификат: BV MSDS BSCI Белата куќа...


 • FOB Цена: 0,5 - 9999 УСД / Парче
 • Мин. Количина на нарачка: 100 парче / парчиња
 • Способност за снабдување: 10000 парче / парчиња месечно
 • Пристаниште: Xingang,China
 • Услови на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Детали за производот

  Ознаки на производот

  Основни информации

  Број на модел: G30-0672D

  Вид: столб

  Материјал: парафински восок

  Употреба: Погреб, празник, СПА, религија, свадба, забава, роденден, осветлување на домот, украс

  Функција: Осветлување

  Боја: Бела

  Вкус: без мирис

  Време на горење: 4,5 ч

  Обработка: машини

  Дијаметар: 1,5cm: Должина: 19,5cm

  Додатни информации

  Пакување: целофанско пакување

  Продуктивност: 30 тони

  Бренд: Литбрајт

  Превоз: Океан, копно, воздух

  Место на потекло: Кина

  Способност за снабдување: 3 × 20 ′ fcl

  Сертификат: BV MSDS BSCI

  Белата свеќа за домаќинство е за секојдневна употреба, имаме многу различни граматики и големини. Ако вечераме, ве молиме запалете ја нашата свеќа со бел столб, тоа е многу романтично. Ве молиме контактирајте не за понатамошна соработка.

  Брзи детали

  • Вид: бела домашна употреба
  • Материјал: парафински восок, парафински восок
  • Карактеристика: Освежувачка свеќа
  • Боја: Бела
  • Облик: Држете се
  • Рачно изработено: Не
  • Употреба: Декорација на домот
  • Место на потекло: HeBei, Кина (копно)
  • Име на бренд: Литбрајт
  • Број на модел: бела свеќа
  • Име на производот: Бела свеќа за домашна употреба
  • Употреба: Домашна употреба
  • Лого: Побарувачката на клиентите
  • Тежина: 15-100 гр
  • Пакување: Полибанче
  • MOQ: 5000 парчиња
  • Бесплатен примерок: Достапно
  • Бренд: Литбрајт
  • Големина: Барање на клиенти

  Пакување и испорака

  Детали за пакување: полибаба, целофан или торба за смалување со картони или според барањето на клиентите
  Детали за испорака: во рок од 30 дена по добивањето на вашата претплата од оригиналниот L / C
  Пакување и испорака

  Пакување: занаетчиска хартија, торба за смалување, торба за целофан, пластична кеса со катони или според барањата на клиентите

   Пример: Можеме да обезбедиме малку бесплатни примероци за ваша препорака, но товарот треба да го плаќаат купувачите

  Пример за водство: 2-5 дена

  Време на испорака: во рок од 30 дена откако ќе ја добиете вашата претплата или оригиналниот L / C на повидок

  Нашите услуги

  Лого на клиент: Прифатливо
  Промена на материјал: боја, форма, конструкција: Прифатливо
  Општа проверка при фиксирање пред пакување Преглед на 
  Инспекција од трета страна: Прифатливо

  Контрола на квалитетот:
  Сите производи мора да одат througu пет проверки пред manufacturcing процес
  Revelant материјал проверка пред производство 
  целосна проверка по секој индивидуален процес finshed 
  целосна проверка по производството половина направено
  Sprots провери по производство спакувани пред превозот


 • Претходно:
 • Следно:

 • 
  WhatsApp Интернет разговор!