Qiri me shkop të bardhë në tregun e Gana - Qiri Litbright i Kinës (shijiazhuang)
Qiri Litbright (shijiazhuang) Co, Ltd

Qiri me shkop të bardhë në tregun e Ganës

Përshkrim i shkurtër:

Nr. I Informacionit Bazë të Modelit: G30-0672D Lloji: Shtyllë Materiali: Dyll Parafine Përdorimi: Funerale, Festa, SPA, Fe, Dasmë, Parti, Ditëlindje, Ndriçim në Shtëpi, Funksioni i Dekorimit: Ngjyra e Ndriçimit: Aromë e Bardhë: Koha e Djegies pa aromë: 4.5H Përpunimi: Makineria Diametri: 1.5cm: Gjatësia: 19.5cm Informacione Shtesë Paketimi: paketim celofani Prodhimtaria: 30 tonë Markë: Transporti i ndriçuar: Oqeani, toka, ajri Vendi i origjinës: Kina Aftësia e furnizimit: 3 × 20 ′ fcl Certifikata: BV MSDS BSCI Shtëpia e bardhë...


 • Çmimi FOB: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 Copë / Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në Muaj
 • Porti: Xingang,China
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Informacioni themelor

  Nr Modeli: G30-0672D

  Lloji: Shtylla

  Materiali: Dyll Parafine

  Përdorimi: Funerali, Festa, SPA, Feja, Dasma, Partia, Ditëlindja, Ndriçimi i Shtëpisë, Dekorimi

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: E bardhe

  Aromë: Pa aromë

  Koha e djegies: 4.5H

  Përpunimi: Makineri

  Diametri: 1.5cm: Gjatësia: 19.5cm

  Informacion shtesë

  Paketimi: paketimi i celofanit

  Prodhueshmëria: 30 ton

  Marka: Litbright

  Transporti: Oqean, Tokë, Ajër

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e furnizimit: 3 × 20 ′ fcl

  Certifikata: BV MSDS BSCI

  Qiri i bardhë shtëpiak është për përdorim të përditshëm, ne kemi shumë gramatikë dhe madhësi të ndryshme. Nëse keni darkë, ju lutemi ndizni qirinjën tonë të shtyllës së bardhë, është shumë romantike. Ju lutemi na kontaktoni për bashkëpunim të mëtejshëm.

  Detaje të Shpejta

  • Lloji: përdorim i bardhë në shtëpi
  • Materiali: Dyll Parafine, Dyll Parafine
  • Tipar: Qiri lehtësues
  • Ngjyra: E bardhe
  • Forma: Ngjit
  • Punuar me dorë: Jo
  • Përdorimi: Dekorimi i shtëpisë
  • Vendi i origjinës: HeBei, Kinë (kontinent)
  • Emri i markës: Litbright
  • Numri i modelit: qiri i bardhë
  • Emri i produktit: Qiri i bardhë i përdorimit në shtëpi
  • Përdorimi: Përdorim në shtëpi
  • Logo: Kërkesa e Konsumatorëve
  • Pesha: 15-100 g
  • Paketimi: Polybag
  • MOQ: 5000 copë
  • Mostër falas: Në dispozicion
  • Marka: Litbright
  • Madhësia: Kërkesa e Konsumatorëve

  Paketimi dhe Dorëzimi

  Detajet e Paketimit: qese polifonike, celofani, ose tkurrëse me kartona ose sipas kërkesës së klientëve
  Detajet e dorëzimit: brenda 30 ditëve pasi të keni marrë parapagimin tuaj L / C origjinal
  Paketimi dhe Transporti

  Paketimi: letër artizanale, qese tkurrjeje, qese celofani, qese plastike me çakulla ose sipas kërkesave të klientëve

   Shembull: Ne mund të sigurojmë pak mostra falas për referencën tuaj, por ngarkesa duhet të paguhet nga blerësit

  Koha e marrjes së mostrës: 2-5 ditë

  Koha e dorëzimit: brenda 30 ditëve pasi të keni parapaguar ose L / C origjinale në sy

  Shërbimet tona

  Logoja e klientit: E pranueshme
  Ndryshimi i materialit: ngjyra, forma, konstruksioni: I pranueshëm
  Inspektim i përgjithshëm mbi rregullimin para paketimit 
  Inspektimi i palës së tretë: I pranueshëm

  Kontrolli i cilësisë: I
  gjithë produkti duhet të kalojë përmes pesë kontrolleve përpara procesit të
  fabrikimit Kontroll i materialit revelant para prodhimit 
  Kontroll i plotë pas çdo procesi individual të përfunduar 
  Kontroll i plotë pas prodhimit gjysmë i bërë
  Kontrollimi i spoteve pas prodhimit të paketuara para transportit


 • I mëparshmi:
 • Tjetra:

 • 
  WhatsApp Bisedë Online!