Ivory Moving Wick ndriçues ndriçues qiri vendosur - Qiri Litbright Qiri (shijiazhuang)
Qiri Litbright (shijiazhuang) Co, Ltd

Ivory Moving Wick ndriçues ndriçues vendosur qirinj

Përshkrim i shkurtër:

Nr. I Modelit Informativ Themelor: LZ-Y80131823-YBP Lloji: Qiri LED Materiali: Dyll Parafine Përdorimi: Funerale, Festa, SPA, Fe, Dasma, Festa, Ditëlindja, Ndriçimi i Shtëpisë, Funksioni i Dekorimit: Ngjyra e Ndriçimit: Aromë me shumë ngjyra: Pa aromë Madhësia: 8 * 20cm Koha e djegies: 4H Përpunimi: Timer myku Funksioni: Funksioni në distancë Informacione shtesë Paketimi: paketim kutie të bardhë kuti PVC Prodhueshmëria: 30 tonë Markë: Transporti Litbright: Oqeani, toka, ajri Vendi i origjinës: Kina Aftësia e furnizimit: 3 × Certifikimi 20 ′ fcl ...


 • Çmimi FOB: 0,5 - 9,999 dollarë amerikanë / Copë
 • Minimumi i sasisë së porosisë: 100 Copë / Copë
 • Aftësia e furnizimit: 10000 Copë / Copë në Muaj
 • Porti: Xingang,China
 • Kushtet e pagesës: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Detaje të Produktit

  Etiketat e produkteve

  Informacioni themelor

  Nr Modeli: LZ-Y80131823-YBP

  Lloji: Qiri LED

  Materiali: Dyll Parafine

  Përdorimi: Funerali, Festa, SPA, Feja, Dasma, Partia, Ditëlindja, Ndriçimi i Shtëpisë, Dekorimi

  Funksioni: Ndriçimi

  Ngjyra: Shumëngjyrësh

  Aromë: Pa aromë

  Madhësia: 8 * 20cm

  Koha e djegies: 4H

  Përpunimi: myk

  Funksioni i kohëmatësit: Funksioni në distancë

  Informacion shtesë

  Paketimi: paketim kuti pvc kuti të bardhë

  Prodhueshmëria: 30 ton

  Marka: Litbright

  Transporti: Oqean, Tokë, Ajër

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e furnizimit: 3 × 20 ′ fcl

  Certifikata: BV CE MSDS BSCI

  Gëzoni shkëlqimin e ngrohtë të dritës së qirinjve të kombinuar me tingullin qetësues të ujit që gumëzhit. Çdo burim qirinjsh Aqua Flame pa aromë është bërë nga dylli i vërtetë, drita LED dhe përmban një burim uji me cilësi të lartë me mbrojtje të thatë. Fitili po vallëzon nga e djathta në të majtë flaka është me ngjyrë të verdhë. Qiri ynë është me cilësi të mirë dhe çmim të arsyeshëm. Mirë se vini në fabrikën tonë për të pasur një vizitë dhe negociata.

  Detaje të Shpejta

  • Lloji: Qiri LED
  • Materiali: Dyll Parafine
  • Tipari: Ndryshimi i ngjyrës
  • Ngjyra: Shumëngjyrësh
  • Forma: Lule
  • Punuar me dorë: Po
  • Përdorni: Dasma
  • Vendi i origjinës: Hebei, Kinë (kontinent)
  • Emri i markës: ndriçues i ndezur
  • Numri i Modelit: LZY007
  • ngjyra: ndryshimi

  Paketimi dhe Dorëzimi

  Detajet e Paketimit: 2 copë / kuti të bardhë ose kuti me ngjyra
  Detajet e dorëzimit: brenda 40 ditëve pas marrjes së depozitës
   

  emri i produktit: 2 copë ngjyra që ndryshojnë telekomandën e qirinjve pa flakë (grup prej 2 qirinjsh) / funksioni i kohëmatësit

  madhësia: 7.5cmx7.5cm;

  materiale: WAX + ABS

  1> .çelësin / fikjen në pjesën e poshtme të qiriut

  2> .ndaj qiri ka dy mënyra drite: lëvizëse dhe të qëndrueshme kur shtypni butonin "mode"

  3> .qiri do të ndryshojë automatikisht ngjyrën kur shtypni "shumëngjyrësh"

  4>. Kohëmatësi 4 ose 8 orë, qirinjtë do të fiken automatikisht pas kalimit të kohës

  5.> Kur shtypni çdo buton të vetëm me ngjyra, ai mund të ndryshojë 12 ngjyra në total.

  përdorni bateri 3-AAA (nuk përfshihen); me 1 copë led të verdhë 12000mcd, PUT1-CR2025 në telekomandë.


 • I mëparshmi:
 • Tjetra:

 • 
  WhatsApp Bisedë Online!